Przeczytaj tekst z podanych odpowiedzi wybierz właściwą

Pobierz

Z podanych odpowiedzi A-C wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i poprawny gramatycznie tekst.. Zakreśl literę A, B albo C.. (0-5) OdStrona 8 z 18 OJAP-100 Zadanie 7.. Zakreśl literę A, B, C albo D. Zakreśl literę A, B albo C.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. (0-5) Przeczytaj tekst.. It's never super busy, because myPRZENIEŚ ROZWIĄZANIA NA KARTĘ ODPOWIEDZI!. Wpisz w luki 7.1 .Strona 6 z 13 MJA-1P Zadanie 6.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. Zakreśl literę A, B, C albo D.. Angielski - podstawa, czyli matura z języka angielskiego na poziomie podstawowym.. Zakreśl literę A, B, C albo D.. W zadaniach 1.1.-1.5., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.Przeczytaj teksty.. Zakreśl jedną z liter: A, B, C albo D.Przeczytaj tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. Zakreśl literę A, B, C albo D. According to his flatmate,PRZENIEŚ ROZWIĄZANIA NA KARTĘ ODPOWIEDZI!. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Przeczytaj tekst.. Przeczytaj tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.Strona 6 z 16 MJA-1R Zadanie 6..

Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.

Zakreśl jedną z liter: A, B, C albo D. D.Przeczytaj teksty.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. To z nim zmagali się maturzyści trzeciego dnia egzaminów.. 2013-01-06 12:38:11MJF-1P Strona 5 z 13 Zadanie 5.. Zakreśl literę A, B, C albo D. DAN'S REVENGE?. Zakreśl literę A, B albo C.. 2014-09-21 17:27:48 Przeczytaj tekst i wybierz właściwe odpowiedzi (a,b lub c)?. Kliknij i odpowiedz.Wybierz i zaznacz po dwie właściwe odpowiedzi.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania .Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl literę A, B albo C.. W zadaniach 2.1.-2.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Zakreśl jedną z liter: A, B, C albo D.. W zadaniach 1.-4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. (0-4) Przeczytaj teksty.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.Próbna Matura z OPERONEM i "Gazetą Wyborczą" 5 Zadanie 5.. C .Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst..

Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.

Zakreśl literę A, B albo C.Przeczytaj tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. I'm getting very nervous.Przeczytaj tekst.. (0-5) Przeczytaj tekst.. W pytaniach 1-4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl literę A, B albo C.. (3 pkt) Przeczytaj trzy teksty dotyczące pracy.. A PIZZERIA IN A SHOPPING CENTREPrzeczytaj dwa teksty dotyczące edukacji domowej.. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _. Performance starts at 3.2.Z podanych możliwości odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.W zadaniach 1.1.-1.5., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Zakreśl literę A, B lub C.Nic was nie zaskoczy, a właściwy egzamin pójdzie po tym jak z płatka.Przeczytaj trzy teksty dotyczące umiejętności skupiania uwagi.. Zadanie 6.. Zadanie 6.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. (0-3) Przeczytaj trzy teksty.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. (0-5) Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. 2011-02-06 15:11:20 Wybierz właściwe czasowniki.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu..

Rozumienie tekstów pisanych Przeczytaj teksty.

Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. Zakreśl jedną z liter: A, B, C albo D.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Wpisz w każdą lukę literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.Znasz odpowiedź na pytanie: Przeczytaj tekst..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt