Napisz opis pokoju po angielsku

Pobierz

Opisz go w 10 zdaniach.. 2012-11-26 19:24:25 Napisze mi ktoś opis zguby po Angielsku ?. Na lewo od okna stoi biurko z komputerem.. describe your room opis pokoju po angielsku opisz swój pokój .. charakterystyka dramat długie formy wypowiedzi po angielsku Henryk Sienkiewicz ignacy krasicki interpretacja j.w. goethe jak napisać wypracowanie jak pisać wypracowanie maturalne Jan kochanowski juliusz słowacki matura .Opis mieszkania po angielsku: wstęp.. Chcecie wynająć mieszkanie i potrzebujecie opisać swoje mieszkanie po angielsku?. 2010-12-05 19:12:39 Napisze mi ktos opis pokoju po niemiecku 2015-03-12 18:17:56Opis pokoju po angielsku - przykład z tłumaczeniem Ściany w moim pokoju mają kolor żółty, sufit jest biały a podłoga - brązowa.. Uwielbiam go.. Kocham mój pokój.. Uważam, że mój pokój jest bardzo wygodny, słoneczny i nowoczesny.. Znajomość nazw części domu i pomieszczeń w języku angielskim okaże się przydatna w wielu sytuacjach.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis przyjaciela po angielsku.. Zaraz przy wejsciu stoi łóżko, pokoj pomalowany jest na żółty kolor.Po lewej znajduje się szafa z dużym lustrem.. Poniżej znajdziecie mnóstwo informacji dotyczących tego jak napisać opis po .Opis pokoju po angielsku - wzór z tłumaczeniem; Opis domu po angielsku - wzór z tłumaczeniem ..

opis pokoju po angielsku .

Na środku pokoju stoi stół a przy nim cztery krzesła.. 2012-10-03 15:53:16 Napisz opis tygrysa po angielsku 2013-01-10 20:29:3 ; Po walce zwycięski samiec odczuwa często potrzebę znaczenia terytorium podkreślając swoją przewagę.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: .. napisz opowiadanie o ikarze skrzydlatym chłopcu opis zawodu policjanta po angielsku jakie relacje zachodza miedzy czlowiekiem a przyroda chlopi sąsiedzi polski sprawdzian puls ziemimam ogromna prosbe musze miec na jutro opis pokoju hotelowego niestety mam opisac konkretny obrazek POMOZCIE !. Po prawej stronie znajduja sie dzwi a w rogu szfa.. Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.Okna w pokoju sa duze.. Jest w nim wiele pięknych rzeczy, które sprawiają, że pokój jest jeszcze fajniejszy.Potrzebuje opis pokoju po angielsku!. Wszystko jest w nim ułożone zgodnie z moim pomysłem, dlatego tak bardzo go lubię.. Opis obrazka nie jest niczym trudnym.. W rogu pokoju jest segment z biurkiem i szafą oraz z komputerem.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Na łóżku znajdują się również 3 poduszki..

My room ...Opis pokoju po angielsku.

I jak napiszecie to napiszcie też opis ten sam co po angielsku tylko że po polsku żebym wiedziała jak narysować!Przeczytaj nieformalny list do przyjaciela.. Na środku pokoju stoi stół a przy nim cztery krzesła.. KOALA I CZŁOWIEK.Opis obrazka po angielsku krok po kroku.. 0 Sponsor (Gość) Czw Lis 27, 2008, 16:00.. Na stole leży zielony obrus a na nim stoi wazon z pięknymi kwiatami.. Nie musimy zatem rozwiązywać żadnych zadań, ani głowić się, co też .. prosze o pomoc !. Wszystkie najważniejsze słówka niezbędne do stworzenia przykładowego opisu pokoju po angielsku, wraz z tłumaczeniem na język polski i nagraniami lektora z poprawną wymową.. daginka; 8.11.2009 Napisz najpierw po polsku a ja odpiszę Ci po angielsku ;) Bo ja nie wiem jaki jest twój wymarzony pokój ;) Matek1410; 9.11.2009 daginka to napisz mi to na angielski Chcialbym miec wielki pokuj z pieknym regalem .obok regalu by stalo biurko a na biorku komputer .naprzeciwko biorka stalo by ogromne .opis pokoju po angielsku i tłumaczenie po polsku .. W hotelu Majestik znajduje sie przepiekny pokoj dwuosobowy.. Aby dobrze opisać mieszkanie potrzebna nam będzie znajomość słownictwa związanego z meblami i wyposażeniem domu po angielsku.A oto przedstawiamy przykładowe opisy mieszkań po angielsku.Mam problem chodzę do 5 klasy czy mógłby mi ktoś napisać opis pokoju..

Opis sypialni po angielsku.

Na ścianie (po prawej) wiszą dwa obrazy.. Opis pokoju i mieszkania po angielsku z wykorzystaniem konstrukcji there is there are i przyimkami miejsca.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o napisz opis pokoju po angielsku z wyrazami obok, za, na,w,itd.. Jeśli artykuł okazał się przydatny, kliknij przycisk "Lubię to!". Sprawdź sam w Fiszkotece!Przydatność 65% Opis pokoju po angielsku.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Na stole leży zielony obrus a na nim stoi wazon z pięknymi kwiatami.mój pokój angielski my room .. charakterystyka dramat długie formy wypowiedzi po angielsku Henryk Sienkiewicz ignacy krasicki interpretacja j.w. goethe jak napisać wypracowanie jak pisać wypracowanie maturalne Jan kochanowski juliusz słowacki matura matura pisemna z angielskiego matura rozszerzona angielski .Na ścianie (po lewej stronie) znajdują się dwie lampy, pod nimi stoi komoda.. Nad stołem jest zawieszona trzecia lampa.. Pamiętajmy, by się nim nie stresować - jest to zadanie o tyle przyjemne, iż wszystko, o czym powinniśmy powiedzieć, widnieje tuż przed naszymi oczami.. Zacznijmy od samego początku.. Na polkach stoi bardzo duzo kwiatków.. Jeden z nich przedstawia morze, a drugi - góry.Przydatność 65% Opis pokoju po angielsku..

Opis pokoju po angielsku: wstęp.

Ja mogę go najpierw napisać po polsku.. Opis pomieszczenia powinien składać się z trzech .Przykład opisu pokoju po angielsku z tłumaczeniem Opis pokoju po angielsku - wzór.. Znajduje sie w nim pietrowe łóżko, szafa, dwa fotele, stolik,tv i kilka półek.. Spędzam bardzo dużo czasu w moim pokoju.. The room is quite small but very cosy.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. w zamian pomogę w wypracowaniu z polskiego.. Jest zawsze wypełniony dźwiękiem mojej ulubionej muzyki.. Opis może dotyczyć osoby, miejsca, przedmiotu lub zdarzenia.. oczywiście po angielsku potrzebne do 21.30 daje 50 punktówKtoś napisze opis pokoju po angielsku?. W języku angielskim spotykamy się z dużą liczbą różnych opisów po angielsku.. Na ścianie (po lewej stronie) znajdują się dwie lampy, pod nimi stoi komoda.. oraz rozmowie z obcokrajowcami.. Opisz pokój marzeń(lub swój) po angielsku.. opis pokoju po angielsku .. Wejscie do pokoju znajduje sie od polnocnej strony.. Pokoj jest dobrze oswietlony.. Inny opis pokoju (zdjęcia) po angielsku znajdziesz tutaj.. Nad lozkiem wisi obraz.Napisz opis jakiejś sławnej osoby z polski po angielsku 2011-05-12 20:44:28 Napisz opis Cristiano Ronaldo po angielsku ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt