Mały książe sprawdzian z

Pobierz

O zaprzyjaźnienie się z nim.. "Mały Książę" - sprawdź, czy dobrze znasz lekturę!. a) Był samotny b) Zwątpił w róże c .Mały Książę - test z wiadomości o lekturze.. Składa się on z 5 części - sprawdza znajomość lektury, umiejętność analizy tekstu poetyckiego, umiejętność rozumienia tekstu epickiego, redagowanie zaproszenia, redagowanie rozprawki.Mały Książe OCh kl7 - Test.. Wybrałem opowiadanie, bo podobał mi się "Mały Książe".. Chłopiec postanawia wrócić na swoją planetę, gdyż: czuje się odpowiedzialny za różę.. Rozwiąż test!. Sprawdź swoją znajomość fabuły Małego Księcia.. "Mały Książę" - test 2 "Mały Książę" - test 3 "Kamienie na szaniec" - test 1 "Kamienie na szaniec" - test 2 "Kamienie na szaniec" - test 3 "Kamienie na szaniec" - plan wydarzeń "Kamienie na szaniec" - opis postaci "Syzyfowe prace" - test 1 "Syzyfowe prace" - test 2 "Syzyfowe prace" - test 3"Mały Książę" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący, plik: -maly-ksiaze-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!Mały Książę od początku z zainteresowaniem śledził, jak kwiat się rozwijał.. 1) Kim był z zawodu narrator?. Dlaczego zainteresował się tym właśnie pędem?. 1) Kim był narrator a) Pilotem b) Lekarzem c) Astrologiem 2) Do czego były podobne baobaby a) Do zboża b) Do małp c) Do chwastów 3) Ile razy w ciągu dnia widział mały książę zachodów słońca a) 43 b) 29 c) 74 d) 51 4) Dlaczego mały książę opóścił swoją planete?.

Przygotuj się do sprawdzianu i klasówki.C.

Lis prosi Małego Księcia, aby ten: oswoił go.. W jakim miejscu na Ziemi wylądował Mały Książę?. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?. Z gwiazdy B-612 - widzianej w 1909 r. przez tureckiego astronoma.. wcale nie chciał wracać.. Pytania są szczegółowe.Najbardziej kompletny test z lektury Mały Książę jaki znajdziesz w sieci.. Czasami pojawiają się tam kwiaty, z jedną koroną płatków, które umierają przed upływem dnia.Egzamin z języka polskiego trwał dwie godziny.. Sprawdź, czy znasz tę filozoficzną powiastkę wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. Na Ziemi Małego Księcia spotyka pilot, który po awarii przymusowo wylądował na pustyni.. Sprawdź, czy poradzisz sobie z pytaniami dotyczącymi fabuły książki o przygodach Małego Księcia!. Mały Książę przybył na Ziemię z asteroidy - 612. zapolował z nim na kury.. Lista pytań i odpowiedzi na test z "Małego Księcia".Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co się stanie… Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz To funkcjonuje…, osoba która mi wysłała tą wiadomość powiedziała że jej życzenie spełniło się po 13 dniach po odczytaniu tej wiadomościMały Książę - Test.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.Test dotyczący lektury "Mały Książę" Antoine de Saint - Exupery jest przeznaczony dla uczniów klasy II gimnazjum.. Dnia 28 kwietnia 2015 roku uczniowie klas 4-6 wybrali się do Tarnowskiego Teatru im..

Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Mały Książe - przetestuj swoją wiedzę.

a) Na Saharze b) Na innej planecie c) Na bezludnej wyspie 3) Do czego były porównywane baobaby?. a) Pilotem b) Marynarzem c) Lekarzem 2) Gdzie pilot Był zmuszony lądować awaryjnie?. nie spodobało mu się na żadnej z planet.. B. Z planety 325 - odkrytej przez francuskiego naukowca.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.2.. Kim jest narrator utworu.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest: Mały Książe - test Opis testu: Na tym teście możesz sprawdzić wiadomości z lektury dla klasy 7 z ,,Małego Księcia".. Test składa się z 12 pytań.. ostrzegł przed myśliwymi.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Mały Książę, poziom trudnySprawozdanie z przedstawienia pt. ,,Mały Książę".. O namalowanie jego kwiatu.. a) Do zbóż b) Do chwastów c) Do pędów róż 4) Ile razy w ciągu dnia Mały Książę widział .Mały książę prawdopodobnie mieszka na bardzo małej planecie B-612 i jest jedynym jej mieszkańcem.. 13 V 2020 r. - sprawdzenie znajomości treści lektury Proszę rozwiązać test, rozwiązany test lub odpowiedzi wszyscy odsyłają do 13 V 2020 r. do godz. 12.00 1.. Zobaczyliśmy adaptację teatralną książki A.de Saint Exupery'ego pt. ,,Mały Książę'', którą wyreżyserował Cezary Domagała.4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku..

Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.

Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Otocz kółkiem P, jeśli stwierdzenie jest prawdziwe, albo F - jeśli jest fałszywe.. Ile trwa dzień na planecie Latarnika?. Na planetę B-612 Mały Książę .Test z lektury Mały Książe.. Z gwiazdy D-612 - widzianej w 1909 r. przez pilota.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Mały KsiążęTest z lektury ,,Mały Książę".. Nie popełnisz tutaj błędu ortograficznego ani żadnego przy pisaniu odpowiedzi, ponieważ odpowiedzi są wybierane z podanych.Trudny test z lektury Mały Książę, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Jak długo Mały Książę pozostawał na Ziemi.. pokłócił się z lotnikiem.. 6.Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. W jaki sposób Mały Książę uciekł ze swojej planety.Strona 6 z 27 OPOP-200-1904Zadanie 4. Podaj nazwy typów wątków ( wątek główny, wątek poboczny) związanych z tymi postaciami.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety .Test z lektury "Mały Książę" (Antoine de Saint-Exupéry).. Rozwiąż test!test szczegółowy z małego księcia.. (1 pkt) Oceń prawdziwość podanych stwierdzeń w odniesieniu do całego utworu Mały Książę.. W Małym Księciu zestawiono na zasadzie przeciwieństwa świat dzieckaTemat: Test ze znajomości lektury "Mały Książę".. Miałem .Sprawdzian z lektury "Mały Książę" 1.. Opisz ją włanymi słowami, a następnie wykonaj jej rysunek.. Przeznaczony jest dla klas gimnazjalnych.. Róża jednak wolno rozkwitała.a) latarnicy z biegunów b) królowie z Antypodów c) pijacy z wysp d) bankierzy z Arizony 20.. Skąd przybył na Ziemię Mały Książę?. Lotnik znalazł się na pustyni a) z powodu awarii samolotu Bo był on niepodobny do innych.. Uczniowie, z dysleksjami mogli pracować przez godzinę dłużej.. Wiele czasu spędza na wyrywaniu pędów baobabu, przeczyszczaniu wulkanów i obserwacji zachodów słońca.. Co Mały Książę codziennie rano robił na swojej planecie?. "Mały Książę" - pytania na kartkówkę.. a) na pustyni w Afryce b) na lodowcu c) w syberyjskiej tajdze d) na pustyni w Arizonie 21.Test Mały książę, Mały książę podręcznika Lektury dla Klasa II.. O co poprosił narratora Mały Książę?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt