Jakie imię pasuje do imienia monika

Pobierz

:O Prawie nikomu się nie podoba.. Planeta : Księżyc i Wenus.. :p Czyli chłopak wpisuje swoje imię i obok imię jakieś dziewczyny która wg niego pasuje do jego imienia dziewczyny na odwrót :p. idealny partner: Tomasz, Błażej unikaj: Mikołaj, Kamil.. Pytania .. "Eleganckie", które mają słodkie zdrobnienia, np.: Janusz - Jaś, Maksymilian - Max.. Proszę czekać.. martita12345.. Proszę czekać.. szynka1007@w.. Proszę czekać.. Déjà vu.. Szkoła - zapytaj eksperta (1193) Szkoła - zapytaj eksperta (1193) Wszystkie (1193) Język angielski (747) Język polski (214) Matematyka .Jakie imię męskie pasuje do imienia MONIKA ?. Typowo polskie, np.: Sławomir.. Wyślij zgłoszenie .Monica (łac.), Monica (ang.), Monika, Monica (niem.. Wiele osób uważa, że imię może nieść szczęście w życiu, a drugie przynosić pecha.Sprawdziłam jakie są opinie na temat tego imienia i. jestem przerażona!. Imieniny : 4 maja, 27 sierpnia.Sprawdź, jakie imię prawdopodobnie idealnie do Ciebie pasuje.Kalkulator pomoże Ci sprawdzić dopasowanie imion.. Jeżeli chcesz sprawdzić, czy pasujecie .Imię dla dziewczynki spod znaku byka: Monika, Julia, Beata, Bożena i Joanna.. Najpopularniejszymi zdrobnieniami są: Monisia, Moniczka, Moniczek, Moniak, Monik, Mońka, Monia, Moniś, Monieczka, Mona, Monka.. Jakie imię ładniejsze Agnieszka czy Monika.. Jakie dałbyś mi imię?. Udostępnij..

Bos.Monika - znaczenie i pochodzenie imienia.

Imiona dla dzieci wg znaków zodiakuZobacz również: Najpopularniejsze imiona dla dzieci w Polsce (raport z I połowy 2019 roku) Zasada jest prosta: wystarczy dopasować do siebie znaki i imiona, które w astrologii mają podobne znaczenie.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Skomentuj.. Imię dla dziewczynki: Monika, Julia, Beata, Bożena i Joanna.. Wynik może się okazać dobrą zabawą, jednak jego interpretacja wcale nie musi oznaczać, że nie pasujecie do siebie.. Szkoła - zapytaj eksperta (1104) Szkoła - zapytaj eksperta (1104) Wszystkie (1104) Język angielski (725) Język polski (175) Matematyka (204) Biznes i .Imię pasuje do kobiet spod znaku Raka, Wagi, Byka i Wodnika.. Znane: Monika Olejnik - dziennikarka znana ze swojej bezkompromisowości; Monika Luft- prezenterka telewizyjna; Monika Belluci - włoska aktorka filmowa i modelka; Monika Seles -tenisistka amerykańskaWeź udział w ankiecie Jakie imie pasuje do imienia Monika ?. - Żeby pasowało do nazwiska .+Jakie imię pasuję do waszego imienia.. Udostępnij.. nie pasujące; Bartosz, Adrian.. Imię dla chłopa spod znaku byka: Kamil, Adam, Dominik i Piotr.. zwierzę: skowronek; znaczenie: niejasne; szczęśliwy kolor: różowy; szczęśliwy kamień: kwarc różowy; szczęśliwa liczba: 9; planeta: księżyc i wenus; roślina: tulipan; pochodzenie: greckie lub z północnej afryki; znak zodiaku: rak, strzelec; Monika imieniny..

2009-05-13 19:54:10 Jakie imie najbardziej pasuje do imienia Monika ?

Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Proszę czekać.. blocked.. Jest to imię o nie do końca jasnej etymologii.Zagraniczne, np.: Charlie.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zobacz również: Oto najseksowniejsze imiona świata!Imię Monika.. Wywodzi się być może z połączenia słów dag "dzień" i mar "dziewica", "panna", albo też mari "sławny".. To najlepszy dowód, że idealnie do siebie pasują i trudno o lepsze dane osobowe.. Są dla swoich bliskich oparciem, ponieważ nie kierują się jedynie emocjami i ważny jest dla nich racjonalizm.. Monika - zdrobnienia.. Lubi towarzystwo i życie na wysokich obrotach.. Tutaj sprawdzamy jedynie, czy imiona dobrze do siebie pasują, uwzględniając ich energię, wibrację, brzmienie i ciąg znaków.. Wiesz, do krótkich nazwisk pasują dłuższe imiona a do długich, jak twoje, imiona krótsze .Wybór imienia to zawsze trudna decyzja, dlatego należy podejść do tego rozważnie.. Monika - pochodzenie i znaczenie.. w Zapytaj.onet.pl.. Jakie dałbyś mi imię?. Zobacz 14 odpowiedzi na pytanie: Jakie imie meskie pasuje do imienia Monika?. 2010-02-25 14:48:34Zobacz 5 odpowiedzi na pytanie: Jakie imie pasuje do imienia Monika?. Nazwiska od imienia Monika Moniak, Monik, Monikiewicz, Monikowski, Moniński, Moniuk, MoniuszkoImię męskie które pasują do tego imienia i do tej osoby to ; idealnie pasujące; Mikołaj, Sebastian..

Chętnie korzystają z przyjemności, jakie niesie im świat.

Szkoła - zapytaj eksperta (1181) Szkoła - zapytaj eksperta (1181) Wszystkie (1181) Język angielski (742) Język polski (210) Matematyka .Monika.. Z tą szaloną i aktywną choleryczką nie wytrzyma pierwszy lepszy mężczyzna!. Quiz w Poczekalni.. średnio pasujące; Michał, Szymon.. Skomentuj.. 18 stycznia; 4 maja; 27 sierpnia; 10 września; 6 października; Monika zdrobnienia2.. Znaczenie : niejasne.. :D: 2010-08-17 19:47:36: wszystko to prawada :DDJakie imię do Ciebie pasuje?. Dosyć niepewności.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Sama sobą .Dagmara - imię żeńskie pochodzenia skandynawskiego.. Pytania .. Czas na konkretne przykłady.- Ładne, a poza tym pasuje i do małego chłopca, i do dorosłego już mężczyzny.. 84 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Jakie dałbyś mi imię?. Także : Monisia, Monia.. Możliwe, że jest to duńska wersja słowiańskiego imienia Drogomira, które nosiła czeska księżniczka, żona Waldemara II Zwycięskiego.Też mam na imię Monika i to kompletnie do mnie nie pasuje no oprócz dążenia do wyznaczonego celu:) ~monika hihih: 2010-08-20 17:47:47: Też mam na imię Monika i to kompletnie do mnie nie pasuje no oprócz dążenia do wyznaczonego celu:) ~monika praawda .. Przy drugim dziecku pani Iza postanowiła, że imię ma być na literę "M"..

2010-02-09 19:27:14 Czy do imienia Monika pasuje imie Dawid???

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem imienia dla córki lub syna, sprawdź, jakie imiona pasują do poszczególnych znaków zodiaku.. Pytania .. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Imię dla chłopaka: Kamil, Adam, Dominik i Piotr.Jaśmina Kwiatkowska - pretensjonalne, na dodatek ze względu na znaczenie, z efektem komediowym.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Wszystkie pasują.. Wiesz,każdy ma inny .Które imie pasuje do imienia Monika?. Monika jest bardzo sympatyczną i uśmiechniętą osobą.. Krótkie, np.: Jan.. Paulina- to osoba, która jeśli weźmie się do nauki i włoży w swoją edukację dużo wysiłku, ma szansę, by zostać naukowcem, badaczem czy wykładowcą.Jakie imię do mnie pasuje?. "Zwyczajne", czyli najpopularniejsze, np.:Znaczenie imienia Monika Rodzina i miłość.. Proszę czekać.. blocked.. To musi być niezwykle.. Życie towarzyskie.. Praca i kariera zawodowa..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt