Uporządkuj chronologicznie plan najważniejszych wydarzeń wpisz w kwadraciki cyfry od 1 do 14

Pobierz

Wojna trzynastoletnia.. Wysłanie gołębicy z wiadomością dla Sofii.. Pomoc Gandalfa - zamienienie olbrzymów w kamienie.. Decyzja o wyprawie do Samotnej Góry.. Powstanie antysowieckie na Węgrzech.. 24.Plan bitwy.. Sprawdzenie materiału pod kątem ich aktualności (starzenie się treści)1.. Decyzja o wyprawie hobbita do Samotnej Góry.. Podążanie za Gollumem 14.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Cyfrę 1 wpisz obok tego wydarzenia które było chronologicznie pierwsze.. Wizyta Łucji w szafie i przejście do Narnii 4.. Chronologicznie.. Dziwne zdarzenia w lesie.. 20.Przypadkowy wybór wydarzeń, część dat i wydarzeń błędna, wiele dat opartych na kiepskich źródłach.. Przybycie Tengila do Doliny Dzikich Róż.. Wigilijna wieczerza w domach Felixa i Neta.. Nowy rozkaz dotyczący bram.. Bolesna lekcja.. Rudowłosa Ania wzbudza zainteresowanie Gilberta, który stara się, by zwróciła na niego uwagę.Przygody Tomka Sawyera - plan wydarzeń, Mark Twain, Przygody Tomka Sawyera - streszczenie i opracowanie lekturyPlan wydarzeń Akt I.. Wyjazd z gospody "Pod Zielonym Smokiem", spotkanie z trollami.. Rozmowa z Białą Czarownica 7.. Weryfikacja tekstu pod kątem błędów rzeczowych.. Szczegółowy plan wydarzeń Pana Tadeusza, Adam Mickiewicz - Pan Tadeusz - streszczenie, opracowanieUporządkuj podane wydarzenia w kolejności chronologicznej..

uporządkuj chronologicznie wydarzenia z książki chłopcy z Placu Broni daje naj.

Spotkanie braci w zagrodzie Mateusza.. Spotkanie z faunem Tumnusem 5.. Sprawdzenie tekstu pod kątem ewentualnych błędów ortograficznych, interpunkcyjnych lub innych.. 26.Erno adiutantem Boki.zapisane w punktach wydarzenia zapisane w formie punktów i podpunktów 3.. Obiad u państwa Bobrów .. 23.Zagrożenie.. Weryfikacja tekstu pod kątem błędów rzeczowych.. Podstęp chłopca.. Samospalenie Ryszarda Siwca.. Wygrana Bilba 13.. Po wyeliminowaniu niedoskonałości należy usunąć szablon {{Dopracować}} z tego artykułu.Kalendarium historii Niemiec - uporządkowany chronologicznie, począwszy od czasów najdawniejszych aż do współczesności, wykaz dat i wydarzeń z historii Niemiec .. 7 grudnia - rozpoczęła obrady NRD-owska konferencja Okrągłego Stołu z udziałem organizacji społecznych i 14 partii; 1990: 18 marca - w NRD przeprowadzono .. Atak wilków i spotkanie z Hubertem.. 22.Feri Acz wymierza karę braciom Pastorom.. W tym celu wpisz w dowolne miejsce cyfry od 1 do 6; Sprowadzenie krzyżaków do Polski, Unia polsko-litewska w Krewie, Bitwa pod Warną, Śmierć Bolesława Krzywoustego, Wojna trzynastoletnia, Koronacja Kazimierza WielkiegoOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Kradzież chorągiewki.. Drużyna znów razem 9.. Wizyta w gabinecie dentystycznym..

Zadanie (do zeszytu) - uporządkuj chronologicznie plan najważniejszych wydarzeń, korzystając z lektury.

Ich długotrwała znajomość stworzyła między mężczyznami i ich dziećmi silne więzy.Plan wydarzeń Wizyta Gandalfa i krasnoludów w domu Bilba.. Niecny plan Hegemona.. Odnalezienie w podziemnej siedzibie trollów mieczy: Orkrista i Glamdringa.. Odwiedziny Gandalfa.. Odkrycie zdrady Gereba.1.Przybycie trójki dzieci z Londynu do domu profesora 2.. Spotkanie z Gollumem.. Odkrycie tajemniczej krainy przez Edmunda 6.. Akcja poszukiwawcza.. Odpoczynek w Ostatnim Przyjaznym Domu 6.. Tłumaczenie listu żołnierza napoleońskiego.. Koronacja Kazimierza Wielkiego.21.Erno wykąpany w stawie.. W rękach trollów.. Ucieczka 9.. List do prezydenta Warszawy.. Nieudany szturm zbójcerzy.. Porwanie przez gobliny 8.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Uporządkuj wydarzenia w kolejności chronologicznej.. Znalezienie pierścienia przez Bilba.. Niespodziewana pomoc harcerzy z obozu.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: szatan z siódmej klasy uporządkuj chronologicznie plan wydarzeń przedstawionych w powieści w tym celu wypicz numerki 1-13 w kratkachPowrót do grodu.. Kradzież fujarki.. Klęska Hegemona.1.. Rozwiązanie księgowych nieścisłości szkolnej spółdzielni.. Oblężenie przez wargi i gobliny.. Ferie w Zakopanem.. Ukrycie się czwórki dzieci w szafie i przejście do Narnii 8.. Formatowanie tekstu - czytelność -> akapity, nagłówki, oznaczenie najważniejszych elementów tekstu 2..

Wpisz w kwadraty odpowiednie cyfry od 1 do 15.20.

Unia polsko-litewska w Krakowie.. Uwięzienie drużyny a) pomoc Gandalfa 5.. Przybycie krasnoludów do norki hobbita i wtajemniczenie go w plan dalekiej wyprawy.. W dwóch sąsiednich domach, w Port Saidzie (miasto egipskie) mieszkali przyjaciele i współpracownicy.. Pojmanie przez gobliny w Górach Mglistych.. Kurs latania.. Odnalezienie skrzyni ze skarbami zrabowanymi przez Niemców.. Narada krasnoludów w norze Hobbita.. Wizyta Świętego Mikołaja.. Śmierć Bolesława Krzywoustego.. Sprawdzenie materiału pod kątem ich aktualności (starzenie się treści)1.. Udział Stasia w wojnie powiędzy plemionami Wa-Hima i Samburu Okrzyknięcie Kaliego nowym królem Wa-Himów Pomoc Greka Długo oczekiwane spotkanie dzieci z ojcami Najtrudniejsza droga.. Atak tajemniczego napastnika.. 25.Gorycz Nemeczka.. Przygotowania do wyprawy 3.. Wizyta u elfów w dolinie Rivendell.. Zamek na Kociej Skale - skarb księcia Świętopełka.. Rozmowy gości weselnych: Dziennikarz lekceważąco odnosi się do politycznych zainteresowań chłopów; Pan Młody zachwyca się żoną; Poeta flirtuje z Maryną; przybywa Żyd, który chce nakłonić Czepca do zwrotu pieniędzy, ponieważ sam ma dług u Księdza.. Zgubienie Bilbo Bagginsa 10.. Spotkanie trolli.. Spotkanie z Łamignatem.. Gra w kulki.. Zwiedzanie domu i zabawa w chowanego 3.. Zagadki z Gollumem 12..

29.Uporządkuj plan wydarzeń lektury "W pustyni i w puszczy".

Byli to dwaj wdowcy - Polak Tarkowski, ojciec czternastoletniego Stasia, i Anglik Rawlison, ojciec ośmioletniej Nel.. Burza a) schronienie w jaskini 7.. Spotkanie w gospodzie Pod Zielonym Smokiem i początek podróży.. Dokładniejsze informacje o tym, co należy poprawić, być może znajdują się w dyskusji tego artykułu.. Formatowanie tekstu - czytelność -> akapity, nagłówki, oznaczenie najważniejszych elementów tekstu 2.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Karol wyrusza do Doliny Dzikich Róż.. Pragnienie latania.. Dwudniowe wystąpienia społeczne w NRD Śmierć Józefa Stalina3.Burzliwa znajomość Ani i Gilberta - Gilbert Blythe jest starszy od Ani o kilka lat, lecz z powodu zaległości w nauce, uczęszcza do tej samej klasy, co dziewczynka.. Uporządkuj podane wydarzenia w kolejności chronologicznej - Zadanie 4: Wczoraj i dziś 5 - strona 961.. Przychodzi Rachela: w rozmowie z Panem Młodym zachwyca się uroczystością.1.. Znalezienie czarodziejskiego pierścienia 11.. Wędrówka do pieczary Tumnusa 9.. Sucharek w rękach żołnierzy Tengila.. Podróż do szkoły latania.. Praska Wiosna.. Państwo Goblinów: uwięzienie kompanii przez gobliny, śmierć Wielkiego Goblina z ręki Gandalfa,Uporządkuj podane wydarzenia w kolejności chronologicznie .W tym celu wpisz w wolne miejsca cyfry od 1 do 6: Sprowadzenie Krzyżaków do Polski.. Wizyta "kupca".. rozwiązanie związków kitowców, wybór boki na przewodniczącego, list gereba do chłopców, zwycięstwo chłopców z placu broni, pastorowie z przeprosinami do Nemeczka, samotna wyprawa Nemeczka do czerwonych koszul, bitwa, śmierć Nemeczka, boka czonakosz i nemeczek w ogrodzie .Atak zbójcerzy.Rozkaz Mirmiła.Podstępny atak zbójcerzy na gród.Przerwanie posiłku Kokosza.Podstęp Hegemona i opowieść o lataniu.Nauka u Jagi.Wyprawa na Łysą Górę.Przygoda u dentysty.Nauka w Szkole Latania.Włamanie do .2.Powrót Mirmiła, Kajka i kokosza z polowania.. Uporządkuj chronologicznie plan wydarzeń i przepisz do zeszytu.Streszczenie szczegółowe Rozdział 1.. Wyprawa do ogrodu botanicznego.. Marsz przez pustynię w kierunku oceanu Historia Stasia i Nel w Port-Said Święta Bożego Narodzenia - pies Saba prezentem dla Nel .Bardzo szczegółowy plan wydarzeń Pana Tadeusza Adama Mickiewicza z podziałem na księgi.. Zbiórka na placu broni.. Lekcja łaciny.. Niebezpieczna podróż powrotna.. Szalony zjazd Niki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt