Lektura jak wojtek został strażakiem pdf

Pobierz

Może porozmawiasz o treści książki .W ten sposób Jak Wojtek został strażakiem dodaje dzieciom wiary, że i one mogą dokonywać rzeczy wielkich (co potwierdzają zresztą znane z mediów historie), że i one - dzięki swej odwadze i nieobojętności - mogą nieść pomoc innym.. Słuchaj zamiast czytać!. Postąpiłeś bardzo mądrze, zawiadamiając strażaków o pożarze.. Mają tu strażacy samochód czerwony.. Brzdęk!- wybita szyba.. Kupuj leganie, nie chomikuj.Ebook - Jak Wojtek został strażakiem - Czesław Janczarski.. A was mial jak wiecha.. Jak Wojtek został strażakiem Author:JAK WOJTEK ZOSTAŁ STRAŻAKIEM Lasem, łąką, polem Biegną kręte dróżki.. Jak Wojtek został bohaterem.Siedmioletni Wojtek marzy, żeby zostać strażakiem, ale dorośli twierdzą, że jest za mały.. Do kogo poszedł z prośbą chłopiec, aby mógł zostać strażakiem?. 2) Jak ma na imię główny bohater lektury?. Użytkownik eewqa1234 wgrał ten materiał 3 lata temu.. ZAŁĄCZNIK 5 Uczniowie zdolniejsi- list do Wojtka, rozsypanka zdaniowa : Drogi Wojtku !. Ta wioska od dawna w okolicy słynie ze straży pożarnej najdzielniejszej w gminie.. dla dzieci.. Czyn ten ciebie, Wojtku, przemienil w Wojciecha.. Ta wioska od dawna w okolicy słynie ze straży pożarnej najdzielniejszej w gminie.. Bçdziesz, Wojtku, sluŽyl w ochotniczej straŽy i pojedziesz z nami .. Mają tu strażacy samochód czerwony.. a) do swojego taty b) do pani nauczycielki c) do komendanta straży 5..

Pobierz 'Jak Wojtek został strażakiem' w formacie mp3.

I oto przypadek sprawia, że chłopiec wynosi z płonącego domu niemowlę i alarmuje straż pożarną… Nowe wydanie z pięknymi ilustracjami Marianny Sztymy.Jak Wojtek został strażakiem - Bajka dla dzieci i młodzieży, którą możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer.. Pobierz plik pdf.. To w płonącym domu, w łóżeczku z wikliny, obudził się Henio, sąsiadowy synek.. ZAŁĄCZNIK 4 Uczniowie słabsi: Rozsypanka wyrazowa W nagrodę za swój czyn Wojtek został strażakiem.. Darmowe lektury szkolnePlik jak wojtek został strażakiem.pdf na koncie użytkownika Emigrant_mejkpis • folder PDF dla dzieci • Data dodania: 26 lip 2014Test z lektury"Jak Wojtek został strażakiem" 1) Wojtek mieszkał : a) we wsi Kozia Wólka b) we wsi Kozie Różki c) we wsi Kozia Bródka 2) Wojtek chciał zostać : a) policjantem b) piłerzem c) strażakiem 3) We wsi : a) była powódź b) wybuchł pożar c) zawalił się dom 4) Wojtek uratował : a) małego Henia b) małą Anię c) małego .1) Bohaterem lektury jest : a) Antek b) Wojtek c) Janek d) Franek 2) Wydarzenia toczą się we wsi : a) Kozie Bródki b) Baranie Nóżki c) Kozie Różki d) Kozie Kopytka 3) Sprzęt strażacki przechowuje się : a) w stodole b) w remizie c) w ogródku d) w piwnicy 4) Wojtek marzył, żeby : a) namalować obraz b) kupić komputer c) polecieć balonem d) zostać strażakiem 5) Dom sąsiada .Opis: Opracowanie lektury Cz. Janczarskiego "Jak Wojtek został strażakiem" Janczarskiego "Jak Wojtek został strażakiem" × Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies .Jak Wojtek został strażakiem - Książa Audio Mp3 (AudioBook)Pobierz Pełną wersję na więcej Bajek M.Jak ma na imię bohater lektury?.

Czesław Janczarski - Jak Wojtek został strażakiem.

Uratowałeś życie małemu Heniowi.Opis: Ćwiczenie do lektury "Jak Wojtek został strażakiem" - Układamy historyjkę obrazkową na podstawie treści książki.. Kupuj leganie, nie chomikuj.1) Kto jest autorem książki ,,Jak Wojtek został strażakiem"?. Zawiodą nas one do wsi Kozie Różki.. 3 - 5 punktów: Postaraj się przeczytać książkę "Jak Wojtek został strażakiem" jeszcze raz!. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Ustal kolejność zdarzeń - Historyjka obrazkowa // odp.Audiobook - Jak Wojtek został strażakiem - Czesław Janczarski.. Sign inDla dzieci.. Wyniósł Wojtek Henia.". Wszystkie Lektury Szkolne do słuchania w jednym miejscu na stronie: AUDIOBOOKI Lektury MP3.. 3) Wieś, w której mieszkał chłopiec nazywa sięJanczarskiego "Jak Wojtek został strażakiem", karty pracy, plątaninka sylabowa dla każdego ucznia, kartoniki z wyrazami do przyczepienia na tablicy, kredki, zeszyty, ilustracje do lektury , karty pracy dla każdego ucznia do pracy zróżnicowanej - rozpoznawanie nazw rzeczy, roślin, zwierząt; liczmanyZnasz większość wydarzeń z książki pt. "Jak Wojtek został strażakiem"!. I tak mały Wojtek ze wsi Kozie Różki został strażakiem :-)Super bajeczka pisana wierszem, do tego piękne, wesołe.Jak Wojtek został strażakiem • Lektury • pliki użytkownika kasica171 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Jak Wojtek został strażakiem.doc, 1.JPG"Jak Wojtek został strażakiem" Czesława Janczarskiego to lektura sugerowana dla klasy 1..

Pobierz 'Jak Wojtek został strażakiem' w formacie epub, mobi.

Na szerokich kołach Czarne lśnią opony.. O jakiej porze roku rozgrywa się akcja?Wezwanie strażaków .. "Jak Wojtek został strażakiem" to krótkie opowiadanie dla dzieci napisane przez Czesława Janczarskiego i powstałe w 1950 r. Jest to ciepła i wesoła historia o siedmioletnim Wojtku - mieszkańcu wsi Kozie Różki, którego największym marzeniem było zostanie strażakiem.O czym opowiada lektura "Jak Wojtek został Strażakiem"?. Zawiodą nas one do wsi Kozie Różki.. Takie przesłanie musi pozostać aktualne.Lecz komendant wąsaty, mówi że Wojtek zostanie strażakiem, gdy przemieni się w Wojciecha.. Gość • 2 lata temu.Sign in.. Od tego czasu zobaczyło go już 4,041 osób, 796 z nich pobrało dokument.. Kim chciał zostać?. Mają sprzęt strażacki, bogaty, nie skąpy: drabiny, gaśnice,Jak Wojtek został strażakiem.pdf eewqa1234.. Sprawdź też inne audiobooki w księgarni Publio.pl.. W jakiej wsi mieszka?. Wojtek podziwiał strażaków,którzy ratowali ludzi i ich domy i w przyszłości również chciał zostać strażakiem.. Jak ma na imię komendant straży?. Nie spodziewa się że to tak szybko się stanie, że mały Wojtek będzie dzielny, że uratuje małego Henia z pożaru.. Sprawdź też inne ebooki.. Lektura klasy pierwszej.JAK WOJTEK ZOSTAŁ STRAŻAKIEM Lasem, łąką, polem Biegną kręte dróżki.. Zgłosił się do komendanta Bonifacego i zgłosił chęć bycia strażakiem, ten jednak odmówił mu, gdyż powiedział że Wojtek jest za mały, by zostać .Lektury szkolne do pobrania pdf: Pan Tadeusz, utwory A.Mickiewicz, J.Słowacki, J.Kochanowski, W pustyni i w puszczy Henryk Sienkiewicza..

... To jest moja lektura w podstawówce!

Zobacz w księgarni internetowej Publio.pl..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt