Co powiesz w opisanych sytuacjach zakreśl a lub b

Pobierz

Zakreśl literę A, B lub C. wybierz właściwą reakcję.. Zakreśl literę A, B lub C. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Co jej poradzisz?. wybierz właściwą reakcję.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. A.Dla każdej z opisanych sytuacji (2.1.-2.3.). W autobusie przypadkowo potrąciłeś(-aś) innego pasażera.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Twoja włoska koleżanka jest niezadowolona ze swoich dotychczasowych postępów w nauce języka polskiego.. Zakreśl literę A, B lub C. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Zad 6 Uzupełnij dialog.. Uwaga!. Co jej powiesz?. Nie zgadzasz się z opinią koleżanki.. Uważasz, że koleżanka powinna zabrać ze sobą kurtkę.. 5.2.Zakreśl jedną literę A, B lub C 5.1.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Co powiesz?. Kolega pyta Cię o opinię na temat książki przeczytanej przez Ciebie.. Twoja k…Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Zaznacz jedną z trzech możliwości.. Koleżanka informuje Cię, że znany pisarz będzie podpisywał swoje książki w lokalnej bibliotece.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.Co powiesz w tych sytuacjach po niemiecku 2008-11-16 11:03:33 Użyj angielskiego w podanych sytuacjach .. Co jej powiesz?. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spólne i logiczne teksty.. Wpisz właściwe słowo.. 5.1 Prosisz kolegę z Anglii, aby przeliterował swoje imię..

Co powiesz w opisanych sytuacjach?

1 podanymi czasownikami we właściwej formie.. 1 Nauczyciel prosi cię o pomoc przy obsłudze kserokopiarki.. Co powiesz?. Zakreśl a lub b. 1 Powiedz, że często śnisz na jawie.. A. What country are you from?Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Do każdej z opisanych sytuacji (1-2) dobierz właściwą reakcję.. 5.2.Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). wybierz właściwą reakcję.. Twoja koleżanka ubrała się elegancko na ważną okazję.. Chcesz zaprosić koleżankę na przyjęcie.. Co powiesz kelnerowi?. W autobusie przypadkowo potrąciłeś(-aś) innego pasażera.. wybierz właściwą reakcję.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. dopasuj właściwą reakcję.. Koleżanka chce skorzystać z Twojego telefonu .Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. 2010-12-04 21:35:20 Zapisz w zeszycie tekst dyktanda o piekarzu Włodzimierzu.Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Twoja koleżanka pyta cię, czy może odpisać twoją pracę domową.. Twoja koleżanka uważa, że język rosyjski jest trudny.Dla każdej z opisanych sytuacji (1.-4.). 3 S Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 1-3.. Odmów.. (2 pkt) 1. wybierz właściwą reakcję.. A Ask me to spell your name, please.Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Prosisz o menu w restauracji..

Co powiesz w tej sytuacji?

Zapytaj, czy możesz zamiast tego je umyć.4 Kolega przekazał Ci zaskakującą wiadomość.. wybierz właściwą reakcję.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nieDla każdej z opisanych sytuacji (6.1.-6.3.). Powiedz o tym koledze.. Chcesz wyrazić zadowolenie z pobytu u angielskiej rodziny.. wybierz właściwą reakcję.. wybierz właściwą reakcję.. Co mu powiesz?. 3 Mama chce, żebyś pokroił/pokroiła owoce.. Co powiesz?. Przykład: Kolega namawia cię, żebyś pobrał grę z nieznanej ci strony.. 2 Poproś brata, żeby nakrył do stołu.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Nie dosłyszałeś(-aś), co powiedziała koleżanka.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Rozmawiasz o szkole z koleżanką, która wyraża opinię, że nie warto uczestniczyć w zajęciach dodatkowych.. Zakreśl: A, lub .. Co mu powiesz?. Zakreśl a lub b. 1 Powiedz, że twój kolega jest bardzo wysportowany.. dopasuj właściwą reakcję.. Wpisz w każdą lukę( 6.1-6.3) brakujący fragment wypowiedzi, tak aby .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Do każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Co powiesz?. Assign HWZad.5 Do każdej z opisanych sytuacji (5.1-5.3) dopasuj odpowiednią reakcję.. Twoja koleżanka uważa, że język rosyjski jest trudny.B II.. Zakreśl literę A, B lub C. wybierz właściwą reakcję.. Co jej powiesz?. Co usłyszysz?.

Co powiesz?Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.)

Co powiesz?. Niechcący zniszczyłeś książkę swojego kolegi/ koleżanki.. Jesteś w sklepie, podoba ci się kurtka.. Zakreśl a lub b. 1 Powiedz, że twój kolega jest bardzo wysportowany.. Nie podoba ci się ten pomysł.. 2 Uzupełnij pocztówkę w ćw.. W kawiarni chcesz zamówić kawałek szarlotki.. (5 pkt) 1.. Przechodzień pyta Cię, jak może dotrzeć do dworca kolejowego.. wybierz właściwą reakcję.. Co powiesz?. wybierz właściwą reakcję.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. wybierz właściwą reakcję.. Nie zgadzasz się z jej opinią.. Babcia prosi Cię o pójście do apteki.Dla każdej z opisanych sytuacji (2.1.-2.3.). Jesteś wdzięczny(-a) koleżance za pomoc.. B I'm sorry to disagree with you.Do każdej z opisanych sytuacji dobierz właściwą reakcję.. b) Nikole,herzlichen Gluckwunsch…Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). A.Do każdej z opisanych sytuacji 1-3 dopasuj odpowiednią reakcję zakreśl a,b lub c złóż zyczenia Nikole z okazji jej urodzin a) Nikole,du hast heute Geburstag!. wybierz właściwą reakcję.. Bardzo Cię to zaskoczyło.. Co powiesz w opisanych sytuacjach?. W każdym punkcie podkreśl jedno słowo, które nie pasuje do pozostałych.. I tidy myDla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Zakreśl literę: A,B lub C. Zad 5 Uzupełnij dialogi( 5.1-5.3 ) .. Wpisz odpowiednią literę (a-f) obok numeru każdej luki.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C..

5.2.Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.)

Co jej powiesz?. wybierz właściwą reakcję.. Fai molti esercizi di .Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Jak wyrazisz swoje zdziwienie?. Chcesz zwrócić koledze uwagę, że w bibliotece nie wolno rozmawiać przez telefon.. Chcesz zapytać kolegę o jego wrażenia z pobytu za granicą.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt