Test sprawdzający wiedzę z hobbita

Pobierz

pytanie 1 z 10.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Quo Vadis, test sprawdzający znajomość lektury Henryka Sienkiewicza.. Test z wiedzy ogólnej Teleturniej.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Quiz wiedzy o Hobbicie.. Inne tryby testu.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Milionerzy .Test wiedzy z lektury ,,Hobbit , czyli tam i z powrotem" .. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Udostępnij.. Twórz quizy.. ra 2013Charakterystyka Thorina Dębowej Tarczy, jednego z bohaterów "Hobbita, …" J. R. R. Tolkiena.. Skomentuj.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Poznajemy Thorina jak krasnoluda owładniętego chęcią zemsty na smoku, i którego największym pragnieniem jest odzyskanie skarbu krasnoludów, zagarniętego niegdyś przez tego stwora imieniem Smaug.. Dla fanów Hobbita.TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Dodawaj wpisy.. 280 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zarejestruj się!. Tolkien).. Zapisuj ulubione.. Test: Tolki9en nie zajmował się: a) językami klasycznymi b) językoznawstwem porównawczym c) mitologią prasłowiańską .Test jest króciutki i prosty.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Hobbit, czyli tam i z powrotem..

Krótki test sprawdzający wiedzę na ...Pan Tadeusz - test wiedzy.

Zdobywaj obserwujących.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Otrzymuj osiągnięcia.. Wielki test wiedzy o królikach!. Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem?. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.test z hobbita - Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Miejsca z "Hobbita" - Konkurs - wygraj bla bla bla - Połącz elementy zgodnie z treścią "Hobbita" Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Popularne quizy w tym tygodniu: Czy rozpoznasz znane osoby jako babcie?. Gdzie rozpoczyna się akcja książki?. Tolkiena.. Na poniższej karcie znajduje się test składający się z 30 pytań.. 2012-05-24 23:06:48Powiązane z testem z Antygony.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Zachęcam nauczycieli do wykorzystania tego testu na swoich lekcjach.Quo vadis - test wiedzy.. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTitle: Hobbit, czyli tam i z powrotem Author: TestWiedzy.pl Keywords: testy, quizy, tset o dostojewskim Created Date: 1/27/2021 4:39:09 PMHobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R..

Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python.

Jest to tajemnicza istota, której pochodzenia nie znamy.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. (1) Anonim: niewiem aki test bede miala z pyrzyrody dla 2 kl (3) Anonim: Test z "Ten obcy" (2) DamianekkDrogi Uczniu!. Arcyklejnot Thraina 13.Był to .Charakterystyka dotyczy jednego z bohaterów powieści "Hobbit, czyli tam i z powrotem" napisanej przez J. R. R. Tolkiena.. 2.Wiosna 3.Przy świetle księżyca 4.Gobliny 5.Bilbo 6.. Test zawiera 30 pytań.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. cz.2 2014-12-30 16:48:18; Hobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45; Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Lektury 5 lat temu.. W teście Quo Vadis znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1: W kim zakochał się Winicjusz.kim był elrond z hobbita (1) Anonim: Kto jest głównym bohaterem książki .. (1) Anonim: Czy w aptece można kupić test na HIV ?. Ulepimy dziś bałwana?. W jaki sposób zginął smok Smaug?. Każdy z tych.A 1.. Tolkiena.. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3.. Test z ksiązek Przebij balon.. Rozwiąż test.. w wiosce krasnoludów; w domu bilba Bagginsa; w karczmie; Sprawdź się w poniższych tematach: Kraina Lodu 2..

Sprawdź swoją wiedzę!Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.

test niestandaryzowany test srawdzajĄcy wielostoniowy z nauczania zintegrowanego w klasie iii z zakresu edukacji olonistycznej, matematycznej i rzyrodniczej na odstawie rogramu: d. cichy, e.b.. wg Blankawisnia.Test - wiedza o hobbicie Witam i zapraszam do przetestowania mojej drugiej już aplikacji, która pozwoli przetestować swoją wiedzę na temat lektury "Hobbit czyli tam i z powrotem" ähnliche App erstellenOdpowiecie na pytania test z lektury (Hobbit czyli tam i z powrotem) ?. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. Celem poniższego testu jest utrwalenie wiadomości z materiału obejmującego ten dział.. Pytania zawarte w teście.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJ.R.R.. Powodzenia!. Do każdego z tych pytań podane są 4 odpowiedzi, z których tylko 1 jest poprawna.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Zacznę od pytań łatwych, potem będą trudne.. Antygona - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Antygony.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Ponieważ musieli uciekać przed stadem wargów 8.. A może rozwiążemy quiz z bohaterami "Krainy Lodu" w roli głównej?. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam..

cywiŃska,Test sprawdzający wiadomości uczniów z zakresu"Baza danych- gromadzenie danych i zarządzanie informacją".

Test składa się z 12 pytań.. Pamiętaj, aby ostateczne odpowiedzi zaznaczyć na Karcie Odpowiedzi.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.Ten test powie, czy dobrze znasz lekturę "Hobbit".. Python - listy.test sprawdzajĄcy wielostopniowy z nauczania zintegrowanego w klasie iii z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej i przyrodniczej.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomości lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Antygona - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Antygona..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt