Testy lektury felix net

Pobierz

Notatka z lektury "Felix, Net, Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Wiedział, że to on i Aurelia byli przyczyną zdenerwowania Niki.. Gatunek literacki- utwór zawiera cechy powieści fantastyczno-naukowej, można go też nazwać powieścią sensacyjno- przygodową.. Zawiera 9 pytań.. Obezwładnili sprzątaczkę, panią Lucynę i włamali się do bankowego skarbca.. Sprawdź swoją wiedzę!. Poziom trudności:.Test sprawdzający znajomość lektury "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Po zakończeniu pracy banku w pomieszczeniu gospodarczym ukryło się trzech zamaskowanych mężczyzn.. Co się stało z rodzicami Niki?. Część 2. wszechwiedzący, 1-osobowy.. Test z lektury,, Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi "- BARDZO TRUDNY _Gryfonka_Am_ 2 lata temu.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, co pamiętasz z lektury "Felix, Net i Nika oraz .klasa 6 Lektury obowiązkowe "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 1.. Jak miał na nazwisko Net?. Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Zobacz nas na ka.. Wbrew pozorom to wciągająca lektura nie tylko dla nastolatków, ale i dla dorosłych czytelników!. Więcej.Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. chomik8.. 1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?. W kącie siedziała Celina, najpulchniejsza dziewczyna z klasy, która miała problem, bo wiele osób się z niej śmiało.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - PRACA KLASOWO-DOMOWA Rano słońce świeciło, jak poprzedniego dnia..

Fajna strona i pomocne testy.

Autorem cyklu ,,Felix, Net i Nika" jest,,Felix, Net i Nika .". - test po omówieniu lektury .. Narrator lektury jest.. Są pozycje klasyków oraz całkiem nowe, ciekawe książki.. Po spacerze w dół zapakowali się w dwa minibusy zamówione telefonicznie przez panią Jolę.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Quiz /fiszki felix net i nika oraz gang niewidzial….. Polub.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. 16 terms.Oto Quiz dotyczący różnych rzeczy z książek o nazwie Felix, Net i Nika.. Sprawdź się!. Feliks .W tym sezonie omawiamy pierwszą lektura dla szkół podstawowych: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Witaj na stronie Quizz.pl.. Zapraszamy do oglądania.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?.

Kto jest autorem lektury "Felix, Net i Nika oraz.

wszechwiedzący, 3-osobowy.. Część 3.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?. Przekonaj się na ile wnikliwie przeczytałeś powieść Rafała .jako utwór epicki.. Po uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego Felix .. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (lektura uzupełniająca) - test podsumowujący (wersja A)Test wiedzy z lektury felix net i nika Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce.Net i Felix zostali sami w izbie przy kominku.. nieokreślony, 2-osobowy.. a) w Krakowie b) w Warszawie c) w Gdańsku d) we Wrocławiu e) w .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. nieokreślony, 1 .Rafał Kosik - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - QuizFilm zawiera 50 pytań sprawdzających znajomość lektury.. Super!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Narty Niki, wstawione w kosz z tyłu samochodu, wystawały ponad dach.Kto jest autorem lektury "Felix, Net i Nika oraz.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.Temat "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" R. Kosika - test podsumowujący..

Feliks Net i Nika test z lektury dla klasy 6 DRAFT.

Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Jedną z nich jest "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.. Rozdział 1.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Rodzaj literacki- epika.. To nowoczesne narzędzie edukacyjne dla pokolenia zawsze online.Lapbook z lektury Felix, Net i Nika.. Udostępnij.. Rozwiąż test!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury - Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych Ludzi.Test wiedzy z lektury: "Felix, Net i Nika".. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. "Felix, Net i Nika" to seria bardzo fajnych książek dla młodzieży.. Rechnung & Ratenkauf.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury - Quiz.. Net powiedział, że nie przypuszczał, że baby są takie zazdrosne.. Kanon lektur w klasie 6 jest bardzo zróżnicowany.. Na podanych niżej stronach znajdziecie ćwiczenia interaktywne dotyczące omawianych tekstów.. 200 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. 14 stycznia 2020.. Wątek główny- próba rozwikłania zagadki GNL przez trójkę przyjaciół.Jak nazywa się jeden z głównych bohaterów lektury.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Test składa się z 12 pytań.. Utrwalajcie, proszę, znajomość lektury.Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019Eduelo zawiera ponad 22 tysiące zadań i filmów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych..

testy, quizy, testy online Przetestuj swoją wiedzę.

Ciekawy, relaksujący teścik o książce "Felix, Net i Nika oraz Gang.. "Pierwszy dzień w szkole".. Niektóre z pytań są naprawdę tru.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Streszczenie.. Skomentuj.. Mam tylko jedną uwagę: po co komu, czy ktoś był właścicielem Poloneza, czy innego auta?Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. pytanie 1 z 15..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt