Test znajomości lektury felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce.. Bohaterowie korzystają z telefonów komórkowych, laptopów, mają dostęp do Internetu, pasjonują ich przygody Harry'ego Pottera, są świadkami lądowania łazika na Marsie.lapbuk lapbook projekt szkolny wskazowki pomocMasz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Skomentuj.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Postawa odpowiedzialna - Podział wyrazów na sylaby (wersja bc) // // odp.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Właśnie z takim zadaniem zmierzył się mój syn na języku polskim.. Zapraszamy do zabawy!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi .. 1583 Obserwuj autora Dodaj do .. @joana_potterhead_21 Lubie felix neta i nike ale miałam to w 6 klasie więc nwm po co mam czytać to jeszcze raz skoro wm że .. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Quizy Os. .. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. test jest spoczko ale nad ortografią możesz popracować .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. O wynikach losowania poinformujemy w listopadzie.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..

Klasa 6.Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Przekonaj się na ile wnikliwie przeczytałeś powieść Rafała Kosika.a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Sprawdź swoją wiedzę!. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. - Among Us.. Szukaj.. Autorem książki jest Rafał Kosik.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Ikigai 11 miesięcy temu.. Udostępnij.. Test składa się z 12 pytań.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Część 3.. Część 1.. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.Jedną z nich jest "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Dział informatyki - Kolejność zdarzeń // odp.1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?. Rozwiąż test!Test z lektury!. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Test z części 1-2, czyli ..

... Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość lektury - Quiz // odp.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Zobacz quiz: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" 1. wg Anastazja20202.. chomik8.. Devam etmek için doğru yanıta dokunun.. 1) Nika to 2) Bohaterowie lektury uczyli się w: 3) Caban był: 4) Gang Niewidzialnych LudziTest sprawdzający znajomość lektury "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Czas i miejsce akcji Akcja toczy się współcześnie..

... Test z lektury Felix,Net i Nika oraz gang niwidzialnych ludzi klasa 6c Test.

- Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test zostaną wylosowane 3 upominki.. Przyjaciele wyjechali .. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to lektura sugerowana dla klas 4-6.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W .Witaj na stronie Quizz.pl.. W domu mieli przygotować podsumowanie lektury w dowolny sposób.Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Jeśli w najbliższym czasie piszesz test z tej lektury, możesz spać spokojnie .Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Nika miała.. Część 2.. Czy te sytuacje Cię denerwują?. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lekturyÇoktan seçmeli bir dizi soru..

... Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

rude włosy.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. a) przed szkołą, gdzie padli ofiarą zaczepki starszych kolegów b) podczas lekcji, gdy musieli zająć miejsce w jednej ławce z powodu spóźnieniaJako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. Udostępnij..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt