Przeczytaj tekst uzupełnij e mailu luki 91-93

Pobierz

2013-02-14 19:32:30; Przeczytaj poniższy e-mail i uzupełnij luki (1-5) w tekście.. Na str 144 ćw 2- przeczytaj opis zdjęcia i uzupełnij luki w tekście- przepisz do zeszytuUzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Der Himmel ist blau- Niebo jest niebieskie.. Uzupełnij luki (10.1.-10.3.). Subject: Reading: The Young King-23.03.20-poniedziałek -przeczytaj opowiadanie Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Dzień 2.. Przeczytaj tekst.. Redagowanie nowej wiadomości e-mail.. Uzupełnij w e-mailu luki 11.1.-11.3. zgodnie z treścią tekstu.. Uwaga!. Plan the perfect day with us!Uzupełnij zdania na następnej stronie.. Zadanie 1 str. 72 Przeczytaj teksty i .Ćw.. Życie bez telefonu komórkowego.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. W razie potrzeby usuń kreski/ luki w miejscu wpisywania swoich odpowiedzi.. Ja go sobie wtedy bez problemów wydrukuję, sprawdzę i odeślę ci na maila poprawiony i oceniony skan tego testu.. Wybierz pozycję Formatuj tekst > powiększenie.. Spośród wyrazów podanych w ramce (A-F) wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki (6.1-6.3).. Znajdziesz tu: zadania z angielskiego, rozwiązania zadań z języka angielskiego, ćwiczenia z angielskiego, odpowiedzi oraz bazę wiedzy.. Swoją pracę przesyłacie na mój e- mail.6 Przeczytaj tekst..

Przeczytaj tekst.

(Agata czy Marcus) Zadanie 4.Przeczytaj tekst i zapoznaj się z jego tłumaczeniem: Der Fr ü hling ist sehr sch ö n. Wiosna jest bardzo ładna.. C.so Proszę o szybką odpowiedź daję naj Wyjaśnienie:Przeczytaj tekst i uzupełnij.. (angielski).W każdą lukę należy wpisać jeden wyraz z ramki ale w odpowiedniej formie.Jeden nie pasuje.. Uzupełnij w e-mailu luki 1-3 zgodnie z treścią tekstu.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Zadanie 7 (0 -4 pkt.). w mailu na temat udziału w turnieju sportowym zgodnie z treścią tekstu.. ZADANIE 9 / 3 Przeczytaj teksty 1 i 2.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Ex 1 .. Proszę poddać ten test edycji, uzupełnić go i odesłać na mój adres e-mail.. Zadawajcie sobie pytania na zmianę i odpowiadajcie na nie.. 1 str.91 - przeczytaj tekst i wypisz do zeszytu nowe słownictwo.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Mai 10.Uzupełnij tekst piosenki ''My jesteśmy krasnoludki!". Sprawdź również pomoce naukowe z .Przeczytaj tekst.. Podczas redagowania, odpowiadania na wiadomość e-mail lub przesyłania jej dalej dostępna jest również nowa opcja ustawiania preferencji powiększenia.. Uzupełnij w zeszycie ćwiczeń materiał do tego tematu.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Robi się ciepło.. Uwaga!.

Uzupełniony tekst zapisz w zeszycie.

Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk.. Ustaw wartość powiększenia na 100% (lub preferowaną wartość procentową) i wybierz przycisk OK.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.Dodatkowo zaoszczędzisz czas, nie muszę szukać każdego zadania osobno - u nas znajdziesz zbiór, który będzie najlepszym wsparciem przed tym ważnym egzaminem.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uwaga!. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę 1.-4. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. - Wysłuchaj nagranie (Cd 2.54) Steps_Plus_Grade_5_CD_2.54.mp3 i odpowiedz na pytanie kto miał bardziej ekscytujący weekend?. Rozwiąż ćw.. Mark Lucy Kathy Rob Vocabulary 1 Uzupełnij tekst słowami związanymi z przestrzenią kosmiczną.. Uzupełnij luki 1-3 wyrazami z ramki.. Oceń prawdziwość podanych stwierdzeń, w odniesieniu do całego utworu Dziady cz. II..

Praca z tekstem z ćw.

Uzupełnij luki 1-3 w e-mailu do Nicoli zgodnie z treścią tekstów.. Uwaga!. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. )W e-mailu do niej napisz: kim chcesz zostać, co będziesz robić w wybranym zawodzie, co sądzisz o pracy w tym zawodzie, co myślą rodzice o twoim pomyśle.. Uzupełniacie zdania , zapisujecie w zeszycie.. Trzy wyrazy nie pasują do żadnej luki.. b Ustnie przetłumacz na język polski zdania z punktu 4a. c Przeczytaj poniższy tekst i uzupełnij luki.. He ./ 4 Przeczytaj tekst.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Die B ä ume werden gr ü n. Drzewa robią się zielone.Przeczytaj tekst z ćw.. Potem napisz, jakie zwierzęta mają John, Sue i Mike.. 2021-05-05 14:01:12Przeczytaj teksty 1 i 2.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.-przeczytaj tekst zadania 1 ze strony 98, wypisz nowe słowa i je przetłumacz -wykonaj zadanie 1 ze strony 98- zapisz tylko odpowiedzi -wykonaj pisemnie całe zdania 3,4,5 ze strony 99 -napisz maila zgodnie z zadaniem 6 ze strony 99-wykonaj str. 33 z ćwiczeń.. Temat: Powtórzenie wiadomości z rozdziałów 1-6 - reading.. Eine Minute, zwei Minuten?Zadanie 1 - Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania w zeszycie..

Ćw 8B/143- przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.

Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj teksty.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3., zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Uzupełnij go wyrazami z ramki.. Uzupełnij luki 9.1-9.3 w e-mailu do Betty zgodnie z treścią tekstów.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Evaluation Zadanie 10. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. 3/87 - przeczytaj tekst.. Zadanie 2 - Uzupełnij luki w zdaniach liczbami z tekstu.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Słońce świeci.. Uwaga!. Strona 6 z 25 Zadanie 6.. Przeczytaj tekst.. Wybierz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.Czytacie tekst str.74 podręcznik (przesyłam skan) Czytacie polecenie ćwiczenie 1 str. 74, tłumaczymy zdania, wybieramy fragmenty od A- L które znajdują się na str. 75 podręcznik i dopasowujecie w odpowiednie miejsca tekstu.. zU u peł ni jd al og.W szw kż ąę ( 61- 3) b rc yf mt, ć ó i logiczny tekst.. Wybierz P, jeśli stwierdzenie jest prawdziwe, albo F - jeśli jest fałszywe.Przeczytaj tekst.. Zadanie 6 (0 -3 pkt.. - Czynności życia codziennego.. Uzyj wyrazów z ramki w odpowiedniej formie 2010-09-09 18:49:03; Przeczytaj tekst.. 6/87 - przeczytaj tekst.. Zadanie 3.. Kwiaty robią się kolorowe.. Uzupełnij luki w zdaniach 8.1-8.4, zgodnie z treścią tekstu.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. W zadaniach 7.1-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Ćw 7/143- przeczytaj ze zrozumieniem tekst i wstaw brakujące zdania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt