Zaczarowana zagroda test znajomości

Pobierz

Rozwiąż test.Test z lektury ZACZAROWANA ZAGRODA - Teleturniej.. Stawiamy czasowniki we właściwej formie; Dobieramy przymiotniki i stawiamy je w odpowiedniej formie; Czytamy ze zrozumieniem - Ilustracja do tekstuTest: Zaczarowana zagroda - test znajomości lektury.. Gdzie znajduje się stacja naukowa imienia profesora Dobrowolskiego?. Autorzy książki to Alina i Czesław: Jankowscy Barańscy Centkiewiczowie 2.. Przeczytaj uważnie i podkreśl właściwą odpowiedź.. Dziedzina/Dyscyplina: Literatura".. Gdzie toczy się akcja " Zaczarowanej zagrody" w Afryce na Antarktydzie Azji 3.. Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.. Imię i nazwisko.Test zawiera 6 pytań.. Rozpocznij test.10.. zaczarowana zagroda test znajomosci lektury .. Centkiewiczowie, "Zaczarowana zagroda" - test z lektury.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Zaczarowana zagroda Aliny i Czesława Centkiewiczów.. Test ze znajomości lektury Zaczarowana zagroda autorstwa Aliny i Czesława Centkiewiczow.Zaczarowana zagroda - Same Quizy, Czas Dzieci.. Za co otrzymują kolejną sprawność.. na Antarktydzie.. Autorami książki są Alina i Czesław Centkiewiczowie.. Stacja naukowa imienia profesora Dobrowolskiego znajduje się: na Grenlandii.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Zaczarowana zagroda, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Powodzenia!.

Zaczarowana zagroda Test.

Karta pracy nr 10, Kto z was chciałby rozweselić pechowego nosorożca?, Leszek Kołakowski (Lektury - scenariusze zajęć, s. 43) 12.. W klasach IV-VI do listy lektur obowiązkowych dopisano z kolei "pieśni i piosenki patriotyczne".Plik A.Cz.Centkiewiczowie.. .Zaczarowana.Zagroda.pdf na koncie użytkownika elmerr1 • folder TEKSTY I Streszczenia LEKTUR • Data dodania: 1 lis 2009Test rozwiązano: 19671 razy, Średni wynik: 85%.. Małżeństwo Centkiewiczów jest .Darmowy quiz: "Zaczarowana zagroda" - test znajomości lektury w kategorii Szkoła podstawowaZnam lekturę pt. "Zaczarowana zagroda" Przeczytaj uważnie i podkreśl właściwą odpowiedź.. Połącz w pary.Jak dobrze znasz "Zaczarowaną zagrodę" Centkiewiczów?. 2.Ruletka - Znajomość lektury "Zaczarowana zagroda" Koło fortuny.. w Arktyce.Test z lektury.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test znajomości lektury "Zaczarowana zagroda" Przy odpowiedzi, którą uznasz za prawidłową postaw znak x.. Karta pracy nr 11, Asiunia, Joanna Papuzińska (Lektury - scenariusze zajęć, s. 47) 13.Zaczarowana zagroda test wspolpracy zdany przez pingwiny opisuje z poczuciem humoru, ale tez swoistym rozczuleniem..

"Zaczarowana zagroda".

Kto by przypuszczał, że pingwiny mogą być takie sprytne?. Uwaga, czas start!. W związku z tym, przygotowałam krótki test z pytaniami dotyczącymi przerabianej lektury.. - Akcja utworu dzieje sie na Antarktydzie, konkretniej na stacji badawczej im.Zaczarowana zagroda - konkurs ze znajomości lektury .. Pokaż wszystkie pytania.. Test ze znajomości lektury Zaczarowana zagroda autorstwa Aliny i Czesława CentkiewiczowZaczarowana zagroda - test sprawdzający zrozumienie lektury.. 1.Plik Zaczarowana zagroda (test) A. i Cz. Centkiewiczowie.doc na koncie użytkownika paolka_pl • folder lektury • Data dodania: 4 lut 2010Test ze znajomości lektury Zaczarowana zagroda autorstwa Aliny i Czesława Centkiewiczowzaczarowana zagroda test znajomości lektury.pdf (21 KB) Pobierz.. dzis stanowi lekture w II klasie szkoly podstawowej.. Konkursy i testy Beata Maciąg.. Zaczarowana zagroda test wspolpracy zdany przez pingwiny opisuje z poczuciem humoru, ale tez swoistym rozczuleniem.. To tylko jedna fraza 707 słów kluczowych, dla których strona jest w rankingu.. wg Andziaguz.. Całkowita liczba słów kluczowych (np. testy do rozwiązywania, zaczarowana zagroda sprawdzian) jest 707 i ta strona pojawi się w wynikach wyszukiwania 718 razy.. N.: - Pięknie moi polarnicy już tylko dwa zadania dzielą Was od zdobycia .sprawdzian znajomości lektury zaczarowana zagroda.pdf (21 KB) Pobierz..

Test znajomości lektury.

Nastala sroga zima.Wyniki konkursu czytelniczego ze znajomosci lektury "Zaczarowana zagroda" W dniach od 30 stycznia do 3 lutego odbyl sie konkurs czytelniczy w klasach 2a,Centkiewiczów "Zaczarowana zagroda .. Pod Waszymi ławkami są testy macie 5 min na ich rozwiązanie.. Zadanie I. Zaznacz prawidłową odpowiedź:Testy ze znajomości lektur Zaczarowana zagroda Przygody dziesięciu skarpetek klasach I-III na nowej liście lektur jest "Zaczarowana zagroda" Czesława Centkiewicza.. 1) Stacja naukowa imienia profesora Dobrowolskiego znajduje się: 2) Profesor nazwał pingwinka: 3) Do jakiego gatunku pingwinów należał elegancik?. Po obejrzeniu prezentacji i wysłuchaniu informacji wykonują test dotyczący znajomości pingwinów.. Króciutka książeczka, napisana przez Alinę i Czesława Centkiewiczów, to przykład autentycznej zwierzęcej magii - prosto z życia.. a) na Grenlandii b) w Arktyce c) na Antarktydzie.. Opowiada o naukowcach, którzy postanowili przyjrzeć się zachowaniu pingwinów - w tym celu zbudowali dla nich lodową zagrodę.. Odpowiedz na nasze pytania do lektury i przekonaj się, czy dobrze ją pamiętasz.Zaczarowana zagroda.. 1) Stacja naukowa imienia profesora Dobrowolskiego znajduje się: a) na Grenlandii b) w Arktyce c) na Antarktydzie 2) Profesor nazwał pingwinka: a) .Test znajomości lektury - Najlepsze Quizy w Sieci..

Powodzenia:)"Zaczarowana zagroda" to lektura sugerowana dla klasy 2.

Przed omawianiem lektury pt. "Zaczarowana zagroda" w klasie drugiej postanowiłam sprawdzić, na ile dzieci zapamiętały i zrozumiały treść książki.. Do słowa dopasuj odpowiednią definicję.. Gdzie rozgrywa się akcja utworu?. Karta pracy nr 9, Zaczarowana zagroda, Alina i Czesław Centkiewiczowie (Lektury - scenariusze zajęć, s. 39) 11.. "Zaczarowana Zagroda" to lektura w 2 klasie.. wg Paulinaolszewska.. CzasDzieci.pl - portal informacyjno rozrywkowy.Przed omawianiem lektury pt. "Zaczarowana zagroda" w klasie drugiej postanowiłam sprawdzić, na ile dzieci zapamiętały i zrozumiały treść książki.. Bohaterami lektury są:Pytania i odpowiedzi do lektury Zaczarowana zagroda ( 27) Pytania i odpowiedzi do lektury Zaczarowana zagroda (.. W związku z tym, przygotowałam krótki test z pytaniami dotyczącymi przerabianej lektury..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt