Test chłopcy z placu broni

Pobierz

Chłopcy z Placu Broni DRAFT.. d) Bydgoszczy.. Próbę przekupienia Słowaka - stróża tartaku i pozbycia się chłopców z Placu Broni podjął: a) Barabasz b) Gereb c) Feri Acz d) Nemeczek Rozwiązanie.. KryisBo_Bo 2 lata temu.. Zapraszamy do rozwiązywania!Trudny test z lektury Chłopcy z Placu Broni, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.Test z lektury "CHŁOPCY Z PLACU BRONI" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Learn vocabulary, terms, and more with flashcards, games, and other study tools.Autor: Ferenc Molnr Tytuł: "Chłopcy z Placu Broni" Pierwsze wydanie: jako książka 1907 rok (w Polsce 1913) Główni bohaterowie: Erno Nemeczek, Janosz Boka, Deżo Gereb, Ferenc Acz, Czonakosz, Barabasz, Konlay, Weiss, Czele, bracia Pastorowie Czas akcji: marzec 1889 roku Miejsce akcji: Budapeszt, Plac Broni przy ulicy Pawła, Ogród Botaniczny, szkoła Polecam jeśli nie czytałeś przeczytać Akademie Pana Kleksa.. 2) Nemeczek widział, jak a) dozorca Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Oceń te horrory, a zgadniemy Twój wiek!Lista pytań z lektury Chłopcy z Placu Broni.. d) Nemeczek.Rozwiąż test Chłopcy z Placu Broni i sprawdź czy uważnie przeczytałeś / aś lekturę..

Rozwiąż test i sprawdź!Quiz Chłopcy z placu broni test.

c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Lepsza Akademia Pana Kleksa.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Czy rozpoznasz postacie z "The Umbrella Academy" po dwóch emoji?. K. ..

Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni

Jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni

Gereb zabrał .Test będzie łatwy , ale i także trudny .. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o Erneście Nemeczku i jego szkolnych kolegach.. Chłopcy z Placu Broni - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Chłopcy z Placu Broni.. Jesienią dali akustyczny koncert w studiu Radia Łódź nakręcony na potrzeby TVP , zaś w 1994 wydany na płycie Piosenki dla dzieci od lat 5 do 155 .Odurzony heroinąZatruty wódką, jointami, nikotynąWśród sterty śmieci próbujesz świata bez granicOszukuje cię cywilizacjaRobotów komunikacjaCoraz częściej nie.Start studying ,, Chłopcy z placu Broni,, - klasa 5.. Powiem tyle : Miłej zabawy !. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Testy: Lektury szkolne.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Chłopcy z Placu Broni, poziom trudnyb) Bangladeszu.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu BroniChlopcy z Placu Broni test - Chłopcy z Placu Broni - Chłopcy z Placu Broni - Chłopcy z Placu Broni - test - Chłopcy z placu broni - Chłopcy z Placu Broni• streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test..

:-DTest z książki ,,Chłopcy z placu broni" ... aganauczyciel.

O autorze.. 3) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.21 pytań z lektury "Chłopcy z Placu Broni", czy dasz radę odpowiedzieć na wszystkie pytania?Czyżby "Chłopcy z Placu Broni" byli Twoją ulubioną lekturą?. Ten test zawiera 23 pytania o różnym poziomie trudności.. Wybierz swój numer z dziennika i sprawdź, co przydarzy Ci się na najbliższej lekcji online!. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Chłopcy z Placu BroniChłopcy z Placu Broni to powieść pisarza Ferenca Molnára, którą pamiętają jako lekturę szkolną również Wasi rodzice.. Chłopcy z Placu Broni .. Uciekając przed czerwonymi koszulami w Ogrodzie Botanicznych chłopcy z Placu Broni schronili się w: a) stróżówce b) łodzi c) ruinach zamku d .W 1993 Chłopcy z Placu Broni wystąpili na imprezie Rock FAMA w Świnoujściu - fragment występu trafił na kasetę Rock FAMA'93.. Wszystko na to wskazuje, ponieważ odpowiedziałeś poprawnie na wszystkie lub większość pytań!. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej lektury?. Ale ta lektura to 2 moja ulubiona.. c) Czele.. aganauczyciel.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraStart studying Chłopcy z Placu Broni..

Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test #chłopcy z placu broni, #test, #quiz, #chłopców 11713 x, 2015-09-24 22:41:18CHŁOPCY Z PLACU BRONI.

Sprawdź się!. Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. Test: Na miejscu Placu Broni miała powstać: a) kamienica b) kwiaciarnia c) roszarnia d) biblioteka .. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Tromba czy Marcin Dubiel?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt