Test z lektury katarynka eduelo

Pobierz

Latem nosił.Temat #19: Minimum słów, maksimum treści, czyli jak streszczać tekst.Podręcznik str. 263-264.. Szukacie pomysłu na zajęcia z okazji Narodowego Święta Niepodległości?. Mamy dla Was quizy Eduelo dostosowane do różnych poziomów nauczania.. Czerwone krzesło,współpraca,współdzi Utkane z codziennych doświadczeń szkolnych: Lektura "Magiczne drzewo.Katarynka - streszczenie.. Mikołajek - test znajomości lektury.Przykładowa kartkówka z kamieni na szaniec z odpowiedziami podaj autora.. Katarynka to popularna nowela Bolesława Prusa o otwartości na potrzeby innych ludzi i niesieniu im pomocy, której akcja rozgrywa się w XlX-wiecznej Warszawie.. Lew, czaro.. Która różowa postać z bajek idealnie odwzorowuj.. Jaką rolę pełniłbyś w Piekle?. Rozwiąż quiz.. mam idealnie i nie muszę się uczyć lel dzięki bo jutro mam z tego sprawdzian.. Eduelo to nowoczesne narzędzie edukacyjne, zaprojektowane tak, aby nauka była wciągającą grą, polegającą na pokonywaniu wyzwań i zdobywaniu.Utkane z codziennych doświadczeń szkolnych: Zbiór zadań interaktywnych do lektury "Katarynka".. Wypiszcie z tekstu nie z przymiotnikami.. Test składa się z 12 pytań.. Rozwiąż test.Test wiedzy z "Katarynka" .. TEST Z LEKTURY: "Pan Tadeusz".. Lekcje języka polskiego.3 pytania do lektury ,,Katarynka'' - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl Utwór dzieli się na dwie części: Część 1 Stanowi opis głównego bohatera - pana Tomasza..

#lektury #ksiazki.

Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Publikacje moich uczniów.. W jaki sposób pan Tomasz reagował na dźwięk katarynki?. To nowoczesne narzędzie edukacyjne dla pokolenia zawsze online.Test z lektury ,,Ten obcy" - Balladyna - test ze znajomości lektury - Katarynka - Ania z Zielonego Wzgórza znajomość lekturyTest wiedzy z lektury Katarynka, Bolesław Prus.. Po przeczytaniu tekstu proszę przepisać definicję "streszczenia" do zeszytu i wykonać ćwiczenia z zeszytu ćwiczeń - str. 103-105.Zadania zostaną sprawdzone podczas lekcji wideo.Delete Quiz.. Rozwiąż test.. Poziom bardzo łatwy | Rozwiązano 9777 razy.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Source: assetsopracowania.iplsc.com.. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, ile pamiętasz z tej lektury i jak dobrze znasz jej bohaterów.. Do czego pan Tomasz czuł wyjątkową niechęć?. Jak ma na imię główny bohater książki?. Wybierzcie odpowiedni quiz i rozwiążcie go ze swoimi dziećmi lub uczniami.. o maja 19, 2020.Eduelo.pl, Kraków.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż trudny test z lektury Katarynka Bolesława Prusa.. Do podanych pseudonimw dopisz prawdziwe imiona i nazwiska: Kamienie na szaniec test ze znajomości lektury.. Katarynka jest nowelą wydaną po raz pierwszy w roku 1880. zaprasza Cię do wspólnej nauki fiszek Połączenie głosowe Upewnij się, że masz włączone głośniki i mikrofon..

Quiz wiedzy z lektury kamienie na szaniec.

Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Katarynka Bolesława Prusa.Staram się, aby moje lekcje były kreatywne i motywowały uczniów do zdobywania wiedzy.. Test składa się z 15 pytań.. mam idealnie i nie muszę się uczyć lel dzięki bo jutro mam z tego sprawdzianTest z lektury katarynka (bolesław prus).. Dodatkowo, Eduelo.pl używa w celach reklamowych plików cookies, które mogą być umieszczane również przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne.Test z lektury "Katarynka" (Bolesław Prus).. Zbiór przydatnych materiałów.. Strona główna.. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 90%.. 1) Kim z zawodu był Pan Tomasz a) Adwokatem b) Kucharzem c) służącym 2) Czym interesuje się a) kuchnia b) sztuka c) śpiewem 3) Kto jest autorem "Katarynki" a) Henryk Sienkiewicz b) Adam Mickiewicz c) Bolesław Prus 4) Czego nienawidził Pan Tomasz a) Katarynek b) Dzieci c) Swojej Pracy 5) Jakie nieszczęście .Katarynka jest nowelą wydaną po raz pierwszy w roku 1880.. Rozwiąż test!Test "Katarynka" - Quiz.. Testy z lektur szkolnychjamboard,lekcja z lekturą,projekt czytelniczy,lektury szkolne na poważnie i z przymrużeniem oka,Magiczne drzewo.. Od wielu lat jestem opiekunem gazetki szkolnej "Niecodziennik Szkolny", prowadzę też zajęcia związane z animacją poklatkową i wykorzystaniem nowoczesnych mediów.Więcej prezentacji i quizów na: że wiesz już, o co w tym chodzi?.

SURVEY.Test z lektury pt. "Katarynka" - Bolesława Prusa.

Zapoznajcie się z niebieską tabelką w podręczniku na s. 80 i wykonaj notatkę do .Quizy specjalne Eduelo.. Po jedne stronie napisz formy przymiotników pisane z nie łącznie, a po drugiej pisane z nie rozdzielnie ( możecie narysować tabelkę).. Aktywna tablica.. Szczegolowy test z katarynka test; Odc definition; Katarynka (B. Prus) - Test - Język polski - Opracowania.pl1.. Czy ta osoba o Tobie myśli?. Rozwiąż quiz na eduelo.pl i zbierz jak najwięcej punktów!Pun.Test wiedzy ze znajomości lektury "Katarynka".. Szkolne projekty.. Eduelo.pl używa plików cookies w celach statystycznych i analitycznych.. Source: sp-skrzyszow.godow.pl.. Test z "kamienie na szaniec ".Edit.. 4 s. 79 - podręcznik.. Uroczystości i tradycje szkolne.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury katarynka, które mogą ci się przydać do powtórki.. Jaką przypadłość miała dziewczynka?. Jest to zamożny emeryt, który interesuje się sztuką oraz lubi otaczać się pięknymi przedmiotami - meblami i bibelotami.Test z lektury pt. "katarynka" bolesława prusa.. Poszukuję nowoczesnych rozwiązań w edukacji.. Quizy o katarynkce, przpomnienie lektury, naucz się na sprawdzian z lektury, szkoła, klasa 5. ,,katarynka" bolesław prus.~ test wiedzy | samequizy.Napisz plan wydarzeń z lektury "katarynka" - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl..

Rozwiąż quiz eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.

Regulamin Polityka prywatności.. Dopiszcie też po 3 własne przykłady.. Powiązane z testem.. Rozwiąż test!Eduelo zawiera ponad 22 tysiące zadań i filmów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych.. "Na ulicy Miodowej co dzień około południa można było spotkać jegomościa w pewnym wieku, który chodził z placu Krasińskich ku ulicy Senatorskiej.. Akcja utworu dzieje się w XIX-wiecznej Warszawie.. Będą one zapisywane na Twoim urządzeniu.. Wyjaśnienia, które pojawiają się po każdym pytaniu, zapewnią dzieciom sporą dawkę wiedzy.Quiz: Katarynka - test znajomości lektury Quiz sprawdzający znajomośc fabuły "Katarynki" Bolesława Prusa.. Co dzieje się na końcu utworu?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt