Opisz swój jeden dzień w formie pamiętnika

Pobierz

Opisz w pamiętniku swój wyjątkowy dzień.. Lecieliśmy ok. 5godz.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Najlepsze rozwiązanie.. Postanowiłem zapisać to, co się dziś wydarzyło, abym mógł w .Opisz,w formie pamiętnika, jeden dzień ze swojego życia.. Na polski muszę opisać 5 dni ze swojego życia w postaci dziennika ( opis dnia, raczej nie powinien zawierać głębszych przemyśleń itp. ) jednak ostatnio nie działo sie u mnie nic ciekawego, a żeby coś wymyślić tez nie mam weny.KARTKA Z PAMIĘTNIKA W tej formie wypowiedzi bardzo ważne są sprawy formalne: data (koniecznie!). Celem wypowiedzi jest np. uporządkowanie swoich uczuć, spokojne zastanowienie się nad jakimś wydarzeniem, przelanie na papier złości, gniewu, radości.. "Opisz 1 dzień z twojego życia" (w formie pamiętnika), przedstaw.. - rozwiązanie zadaniaZobacz 4 odpowiedzi na zadanie: Mój jeden dzień w szkole-kartka z pamiętnika.Kartka z pamiętnika- "Jeden dzień z mojego dzieciństwa" .. a ja oglądając swoje prezenty w łóżku,zasnęłam.To był naprawdę wspaniały dzień!. Adresatem takiej wypowiedzi jest z reguły .. nadawca.. Celem wypowiedzi jest np. uporządkowanie swoich uczuć, spokojne zastanowienie .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o 13 pkt za pomoc.. opisz w formie wpisu do pamiętnika swój szczęśliwy dzień .Opis wydarzeń w porządku chronologicznym, własne refleksje..

Opisz swój jeden dzień w szkole w formie kartki z pamiętnika.

PM, Rz (4000 zł netto) 2.. 22.08.2013 r. Drogi pamiętniku!. 2010-12-14 20:59:25Zadanie: opisz jeden dzień z życia egipcjanina d coś w formie kartki z pamiętnika proszę pomóżcie Rozwiązanie: żył biednie codziennie wstawał i musiał iść do pracy do faraonaPierwszy dzień wycieczki to nieprzyjemne wspomnienie ciasnego pociągu i długiej podróży.. Okazało się, iż z powodu mojej wizyty Sędzia postanowił wydać prawdziwą ucztę.. Sobota 9 października Drogi pamiętniku, zacznę od początku.. Zadanie jest zamknięte.. Stół był niezwykle starannie zastawiony, znajdowały się na nim przeróżne potrawy, które kusiły mnie swoim zapachem i wyglądem.opisz w formie pamiętnika swój pobyt w dowolnym miejscu w Europie.. insolatte; 13.12.2010 To były moje najwspanialsze wakacje jakie mogłam sobie tylko wymarzyć.. opisz w zeszycie w formie pamiętnika, jeden dzień ze swojego życia 1 Zobacz odpowiedź Poczytaj trochę przykładowych opisów, przypomnij sobie, co robiłaś, jak się czułaś, pamiętaj o prawidłowej budowie i masz całą "kartkę z pamiętnika"!. 2015-05-20 16:14:36 SZYBKO Napisz w formie pamiętnika jeden dzień z ferii zimowych 2018-04-25 18:09:43 Ja na Bezludnej wyspie w formie kartki z pamiętnika opisz swoje przeżycia i refleksje związane z wyobrażonym zdarzeniem z Książki Robinson Cruzoe !Zadanie: opowiedz w formie pamiętnika jeden dzień ze swojego Rozwiązanie:ten dzień i datę pamiętam do dziś , 24 kwietnia 2007 roku wspominam , chwile spędzone , w tym dniu , z miłym ukłuciem w sercu odbył się w ten dzień wielki bal , wielkie przygotowania , i wielka zabawa miałam wtedy 12 lat , cieszyłam się bardzo , na ten dzień , też z okazji balu , ale też z tego , ze .Zadanie: muszę opisać swój dzień w formie pamiętnika w którym jestem kurą domową na angielski 50 100 słów proszę pomóżcie d Rozwiązanie: my day i get up 4 o clock and i went ate afterwards i talk with my friend chicken, he saw likeDefinicja..

...Przedstaw to w formie pamiętnika.

Powinien też pojawić się opis uczuć, przeżyć; refleksje - nie tylko fakty.. czas wolny kolonia nauka odpoczynek Podróżowanie relaks Szkoła twórczość własna wakacje Wakacje zysk czy strata.. Przykład Pamiętnik - przykład.. Pamiętnik Pauliny 24.09.2013r Masakra co za dzień !. W paryżu było cudownie.. Pamiętnik Dominiki.. Od 1 do 3 z 3 .W jednym z nich stał już suto zastawiony stół, który, tak jak gospodarze, czekał na moje przybycie.. Jak ja nie lubię oskrobanych ścian, widoku mieszanej farby i rozłożystej szmaty, którą trzeba ścierać ubrudzone podłogi.. Razem z rodzicami polecieliśmy do Paryża.. Wszak pamiętnik piszemy sami dla siebie!. Napisz fragment dziennika podróży.. Moim zdaniem to najpiękniejsze miasto na świecie.Po zapoznaniu się ze wszystkimi tekstami, Jury na swoim posiedzeniu w dniu 4 czerwca 2018 roku, po długiej dyskusji i szczegółowym omówieniu treści, formy i walorów poszczególnych pamiętników, jednogłośnie podjęło następującą decyzję: Nagrody Główne.. Opis zwykłego dnia (dziennik) .. poleca76% Język polski .. Kartka z pamiętnika z wakacji.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie./ Inne formy.. Opisz swój jeden dzień w szkole w formie kartki z pamiętnika.. Uwzględnij: * daty * jak piszesz to w I osobie * pisz o uczuciach np: byłem przygnębiony, radosny * pamietaj o ortografi i interpunkcjiOpisz jeden dzień (sobota) w formie kartki z..

Przedstaw fragmenty pamiętnika.

Obok było tajne przejście do kolejnej i kolejnej komnaty w nich były same dokumenty, zbroje itp. Z boku dokumentów leżał klucz.. Dzień 11 sierpnia 2014 roku był pogodny i upalny, tak samo jak każdy inny tamtego lata.. Daje naj :)Opisz jeden dzień z życia Robinsona Cruzoe 2010-06-11 22:20:52; opisz jakieś zdarzenie ze swojego życia 2019-06-03 23:39:08; Opisz jakieś ciekawe wydarzenie ze swojego życia 2010-03-03 12:36:09; Wyobraź sobie , że żyjesz w starożytnej Sparcie .. Opisz jeden dzień ze swojego życia.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań .Opisz w zeszycie, w formie pamiętnika, jeden dzień ze swojego życia.. Wyraźnie pamiętam tylko jego oczy.Opisz w formie pamiętnika swój pobyt w dowolnym mijescu w Europie.. - rozwiązanie zadania .. Trzeci dzień pobytu przeznaczyliśmy na zakupy i zwiedzanie dzielnic.. W pamiętniku pojawiają się opisy uczuć, przeżyć; refleksje - nie tylko suche fakty.Wypowiedź kierujesz z zasady sam do siebie, ponieważ pamiętnik nie jest przeznaczony dla niczyich oczu.. Zastrzeżone: SM, (3500 zł netto) 2.. To był wspaniały dzień.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Miałyśmy tyle wróżb i zabawy, że chyba znamy dokładny plan swojej przyszłości.. Opis zwykłego dnia dziennik jeden dzień z życia ucznia kartka z pamiętnika ucznia zwykły dzień opowiadanie opisz swój dzień opis jednego dnia z życia opisz jeden dzień z życia..

Kartki z pamiętnika.

Twoja praca nie może mieć mniej niż 150 wyrazów.Dzisiaj opisuję ten cudowny dzień.. Kolejne dni naszej podróży zlewają się w mojej głowie w zielony sen.. skasowany.636927; 18.11.2012 Musisz sobie wymyślić przygodę, może być to zwykły dzień.. Wyobraź sobie, że znalazłeś pamiętnik pisany przez XVII-wiecznego szlachcica.. Obudziłem się dziś o ósmej rano.Opisz jeden dzień z wakacji w formie pamiętnika Podobne tematy.. Dla mnie jednak i dla mojej rodziny była to ważna data.Opiszesz mi swój jeden dzień w postaci kartki z dziennika?. Zgłoś nadużycie.. Prawdopodobnie dla większości ludzi nie różnił się niczym od innych dni.. 0 1. tacokochabiebera 8.2.2011 (19:05)Opisz swój dzień w formie e-maila.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.jak opisać swój dzień - kartka z pamiętnika prosze szybko bo na jutro !. Kto wie, czy nie zrezygnowałabym z tej wyprawy pomimo mojej wielkiej miłości do szmaragdowej wyspy, gdyby on nie był razem ze mną.. 5 lipca, poniedziałek W sobotę oczywiście pokłóciłam się z Jankiem.Teraz czekały mnie dni szkolnych przygotowań i remont mieszkania.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Dziś musiałam wstać o. poleca73% Język polski .. Kartka z pamiętnika fragment pamiętnika zapiski w pamiętniku wspomnienia z dzieciństwa opisz dzień swoich urodzin w formie wpisu do pamiętnika opisz .Szybko!. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Spójrz na przykład!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt