Test z lektury w pustyni i w puszczy z odpowiedziami

Pobierz

Zawiera nieodpowiednie treści?. remington sztucer strzelba AK-10 : 2.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Jakie pytania zadają na teście z lektury "W Pustyni i w puszczy "?. 1495 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: Wybierz obsadę serialu "Wiedźmin"!. Życzę miłego rozwiązywania.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Materiały powiązane z testem: Test: W pustyni i w puszczy Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczy, poziom trudnya) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Rozwiąż test!Twój wynik: 20/20 Jesteś jednym z najlepszych!. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: W pustyni i w puszczy''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. Zawiera nieodpowiednie treści?.

z lektury "w pustyni i w puszczy " ?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Identyfikujemy bohaterów powieści - Czytanie ze zrozumieniem // odp.Czy uważnie przeczytałeś/aś lekture W Pustyni i w puszczy?. Quiz w Poczekalni.. .Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt.. Wyślij zgłoszenie.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.Test wiedzy o książce ,,W pustyni i w puszczy" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3.. Jak jakieś są.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Wyślij zgłoszenie.. Widać, że dobrze znasz tę książkę.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. 9 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne quizy: #ksiazkitest .. Poszło ci znakomicie!. Jak nazywali się główni bohaterowie?. "W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. Napisz do nas.. Über diese App: Bewerten Sie diese App: (1)Test z lektury "W Pustyni i w Puszczy" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością..

Lista pytań z lektury W pustyni i w puszczy.

quizy; Quiz - W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury - Gazeta.pl I Dziecko; W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury.. Sprawdź to robiąc ten oto test1 Sorki za błędy.. Nelly Rawlison i Staś Tarkowski Nel Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław .Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera Quiz w Poczekalni.. .Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. Krótki - "W pustyni i w puszczy" - W pustyni i w puszczy - W pustyni i w puszczy .. Quiz w Poczekalni.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. 8 Obserwuj autora Zobacz profil .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. wg Ldengusiak.. Klasa 5 Polski.W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. Jeżeli chcesz, możesz pomóc swoim znajomym, którzy mają z tę lekturą problem!Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami » Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej »Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Powodzenia!. Test z matematyki, który powinieneś zdać!. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. 21 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne quizy: #j-polski #ksiazki #lektury # .Wybierz prawdziwą odpowiedź.. 2010-02-25 17:30:43 "w pustyni i w puszczy " odpowiadjcie na pytania 2011-11-02 13:33:57Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Rozwiąż test!Najbardziej kompletny test z lektury W pustyni i w puszczy jaki znajdziesz w sieci.. Autorem książki jest Henryk Sienkiewicz.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczyTrudny test z lektury W pustyni i w puszczy, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury..

... Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.

Wyślij zgłoszenie Pietruszka2017.. Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. 2013-02-25 07:43:59 Jakie można zadać pytania na spr.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami » Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej »W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Liczba wyników dla zapytania 'w pustyni i w puszczy test z odpowiedziami': 10000+ .. Test z lektury "W pustyni iw puszczy" Przebij balon.. 1 / 13 Staś Tarkowski i Nel Rawlison mieszkali w sąsiednich domach w Port Saidzie, mieście w: Hiszpanii.Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt