Charakterystyka pompy wilo

Pobierz

Zwarta budowa i wszechstronna możliwość połączeń hydraulicznych pozwalają na łatwe i szybkie wykonanie instalacji lub wymiany.Pompa o najwyższej sprawności Wilo-Varios PICO-STG, regulowana elektronicznie.. Jest to uniwersalne rozwiązanie stosowane w ogrzewnictwie, chłodnictwie oraz klimatyzacji domów jedno i dwurodzinnych.. Pompa do montażu na rurociągu, silnik synchroniczny odporny na prąd przy zablokowaniu z wysokim rozruchowym momentem obrotowym.. Przykład doboru pompy obiegowej do instalacji c.o. za pomocą programu Wilo-Select 3 46 Praca kilku pomp 50.Wilo-RAIN3 to urządzenie do wykorzystania wody deszczowej, zgodne z normami EN 1717 i DIN 1989.. Cechą nowoczesnych pomp elektronicznych jest dostosowanie parametrów do .Pokrętło, znane z tradycyjnej pompy Wilo-Star RS, to znacznie poszerzony, wzbogacony o funkcje sterujące, bezstopniowy regulator obrotów.. Działanie pomp wirowych 25 Wirniki 25 Pompy bezdławnicowe (mokrobieżne) 26 Pompy dławnicowe (suchobieżne) 28 Pompy wirowe wysokociśnieniowe 31 Charakterystyki 33 .. Charakterystyka pompy Wilo-HiSewlift (kliknij, aby powiększyć) Zastosowanie pompy: Woda brudna i ścieki.Wilo-RAIN1 to urządzenie do wykorzystania wody deszczowej w celu zaopatrzenia w wodę urządzeń takich jak spłuczki toaletowe czy systemy nawadniania ogrodu.. Charakterystyka.. Instalacja lub wymiana jest prostsza i szybsza dzięki zwartej, znormalizowanej konstrukcji zgodnej z normami EN 1717 i DIN 1989 oraz licznym opcjom podłączenia hydraulicznego.Rys..

Charakterystyka pompy.

W pompach nieregulowanych zwiększenie oporów przepływu poprze przymykanie się zaworów termostatycznych skutkowało zmniejszeniem wydajności pompy i zgodnie z charakterystyką pompy, zwiększeniem jej wysokości podnoszenia.Charakterystyka pompy WILO Yonos PARA RKA 25/6 .. Data zakończenia 2012-02-15 - cena 125 złPompa Obiegowa Wilo Yonos Pico 2.0 25/1-4 180 - od 402,00 zł, porównanie cen w 26 sklepach.. Stosowanie dla wody użytkowej, grzewczej, zimnej oraz mieszanki wody i glikolu.. Określenie "wysokość podnoszenia" jest tu złudne gdyż nie chodzi tu o pokonywanie wysokość (to załatwia ciśnienie statyczne w instalacji), a o pokonanie oporów instalacji rury, kocioł, grzejniki , zawory i inne.Charakterystyka zbiorcza: Wilo-EMHIL Zmiany zastrzeżone 50 Hz 2015-12 2 / 9 Charakterystyki Wilo-EMHIL 303-505 50 Hz 0 1 2 3 4 5 6 7 8 Q/m³/hWilo-HiDrainlift 3 na stronie Wilo.pl Mały kompaktowy agregat do przetłaczania wody zanieczyszczonej bez fekaliów i cząstek włóknistych Służy do montażu.. Pobór mocy 3 - 5 W.Charakterystyka zbiorcza: Wilo-Stratos Zmiany zastrzeżone 50 Hz EU 2014-03 3 / 4 Rodzina charakterystyk Wilo-Stratos 100)/1-12 50/1-16Wysokiej klasy hydrofory to urządzenia pozwalające na sprawne i wydajne tłoczenie wody ze studni w trybie ssącym..

Charakterystyka pompy Wilo-Star-Z NOVA.

Grupa Wilo jest dziś jednym z wiodących na świecie producentów pomp oraz układów pompowych do instalacji zaopatrzenia w wodę oraz klimatyzacji.Rodzaj regulacji a zużycie energii elektrycznej i praca instalacji.. Charakterystyka.. Na podstawie pomiarów pompy elektronicznej o najwyższej sprawności Stratos Pico 25/1-6 o maksymalnej wysokości podnoszenia wynoszącej 6 m, można opracować wykres zużycia energii elektrycznej przy poszczególnych charakterystykach (rys.Stała prędkość obrotowa (3 charakterystyki regulacji) Funkcje ręczne.. Mapa twardości wody.. 3 System KA-therm Instrukcja grupy pompowej stałowartościowej INSTRUKCJA GRUPY POMPOWEJ STAŁOWARTOŚCIOWEJ 2 6 1 powrót GW ½" GW ½" zasilanie 5 3 7 4 5 ZR ZT 1 zawór termostatyczny ZT 2 zawór regulacyjny .Wilo TOP-z 30/7 EM PN6/10 RG () - od 2292,00 zł, porównanie cen w 2 sklepach.. Pompy Star-Z stosuje się do wymuszenia cyrkulacji ciepłej wody użytkowej o twardości do 20°d..

Korpus pompy z mosiądzu, wirnik z norylu, wał ceramiczny.

Wilo-Stratos PICO - pompa o najwyższej sprawności do c.o. teraz z 5-cioletnią gwarancją producenta oraz z funkcją Dynamic Adapt - dynamicznej regulacji wysokości podnoszenia pozwalającej w ciągu kilkunastu minut na odnalezienie optymalnego punktu pracy w systemie grzewczym, w którym pracuje pompa.Zadaniem pompy jest w tym wypadku utrzymanie ciśnienia dyspozycyjnego na odpowiednim poziomie.. Zobacz inne Pompy obiegowe i cyrkulacyjne, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Specyfikacja ofertowa.. Pompa o najwyższej sprawności (z przyłączem gwintowanym), regulowana elektronicznie.. Niewymagająca konserwacji, bezdławnicowa pompa obiegowa z przyłączem gwintowanym, silnikiem synchronicznym odpornym na prąd przy zablokowaniu, wykonanym w technologii ECM oraz z wbudowaną elektroniczną regulacją wydajności do bezstopniowejWilo-HiSewlift 3 na stronie Wilo.pl Mały kompaktowy agregat do przetłaczania ścieków sanitarnych W pełni automatyczne urządzenie, zaprojektowane do.. Charakterystyka pompy to wykres przedstawiający stosunek wydajności pompy od jej wysokości podnoszenia.Pompy obiegowe są nieodzownym elementem wyposażenia niemal każdej instalacji grzewczej i przygotowania c.w.u..

Kiedy znamy już wyżej wymienione wartości przechodzimy do analizy charakterystyki pompy.

Pompa o najwyższej sprawności Wilo-Yonos PICO, regulowana elektronicznie Niewymagająca konserwacji, bezdławnicowa pompa obiegowa z przyłączem gwintowanym, silnikiem synchronicznym odpornym na prąd przy zablokowaniu, wykonanym w technologii ECM oraz z wbudowaną elektroniczną regulacją wydajności do bezstopniowej regulacji .Pompa Smart Premium Wilo-Stratos MAXO-Z Pompa bezdławnicowa Inline o najwyższej sprawności z silnikiem EC i elektronicznym dopasowaniem wydajności.. Grupa pompowa z zabudowaną pompą elektroniczną.. Zobacz inne Pompy obiegowe i cyrkulacyjne, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.Z charakterystyce pompy sprawdzamy punkt pracy, czy pompa będzie pracowała w preferowanym przez producenta zakresie.. Współczynnik sprawności energetycznej (EEI) w zależności od typu pompy ≤ 0,17 i ≤ 0,19.Pompa cyrkulacyjna do ciepłej wody użytkowej Wilo-Star-Z NOVA (wersja bezdławnicowa) do zastosowania w budynkach jednorodzinnych.. W momencie ustawiania pokrętłem wysokości podnoszenia na wyświetlaczu pojawi się wartość ciśnienia oznaczona symbolem "m", którą możemy zmieniać w podziałce co 0,1 metra.Charakterystyka pomp wirowych 21 .. Tym, którzy poszukują niezawodnego urządzenia sprawdzającego się tam, gdzie woda znajduje się nie głębiej niż na 7 m poniżej powierzchni lub do pobierania wody ze zbiorników wstępnych, polecamy hydrofor Wilo- Jet HWJ.Szczegółowy opis doboru pomp obiegowych znajdziecie Państwo w poradniku firmy WILO tutaj.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Pompa obiegowa do centralnego ogrzewania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt