Test z języka niemieckiego

Pobierz

Szybko i wygodnie możesz dowiedzieć się na jakim poziomie znasz język niemiecki.Nie musisz wychodzić z domu!. Oto kilka wskazówek, dotyczących jego wypełnienia: Test jest dokumentem potwierdzającym stopień posiadanych przez Ciebie umiejętności.. Ten test nie może zastąpić rozmowy twarzą w twarz w języku niemieckim, która również sprawdza umiejętności mówienia i słuchania.Testy poziomujące z języka niemieckiego Chcesz sprawdzić swój poziom zaawansowania w języku niemieckim i upewnić się, że wybierzesz odpowiedni kurs języka niemieckiego?. Test jest bezpłatny i nie ma ograniczeń czasowych.Podstawy niemieckiego są z założenia darmowym serwisem bez dużej kadry pracowniczej.. Znasz język niemiecki?. Wypełnij test online!. TEST JĘZYKA NIEMIECKIEGO.. Konkurs ma formę testu wielokrotnego wyboru składającego się z 26 pytań.Egzamin ósmoklasisty z języka niemieckiego odbył się 18 czerwca.. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.. Nasz test pokaże obecny poziom języka niemieckiego według Common European Framework for Languages (skala poziomów Rady Europy): początkujący (A1 lub A2), średniozaawansowany (B1 i B2), zaawansowany (C1 i C2) .. Przetestuj swoją wiedzę z języków obcych.Korzystanie z serwisu oznacza, że pliki te będą zapisywane w Państwa komputerze..

Podstawy języka niemieckiego.

Niestety przez brak dużych środków finansowych na rozbudowę strony, nie wystawiamy certyfikatu po ukończeniu naszego kursu języka niemieckiego.Oprócz konkursu z języka niemieckiego w dniach 19-10-2020 r. - 23-10-2020 r. odbędą się również konkursy z języka polskiego, języka angielskiego, języka hiszpańskiego, matematyki, historii, chemii, fizyki, przyrody, biologii i geografii.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas z języka niemieckiego.. Rozpocznij quiz .. Najlepsze kursy językowe w Poznaniu.. Przy każdym pytaniu znajdziesz 3 odpowiedzi do wyboru, a musisz wybrać 1 prawidłową.Test z podstawowych słówek w języku niemiecki.. Uczyłeś się od 1-4 lat (200-650 godzin nauki języka) Potrafisz się wypowiedzieć w prosty sposób ;Test przygotowany przez specjalistów z naszego Instytutu pozwala na samodzielną ocenę poziomu znajomości języka, do jego wykonania wystarczy zaledwie około 20 minut.. Napisz do nas.. Twój osobisty wynik ukaże się bezpośrednio po zakończeniu testu.Najskuteczniejszym sposobem nauki języka niemieckiego jest połączenie kursu z dodatkowymi ćwiczeniami, które wykonujesz z własnej inicjatywy.. Zawiera 82 pytań..

Interesuje Cię nauka języka niemieckiego?

Najpierw zapoznaj się z tabelą samooceny.. Sprawdźmy, czy dasz radę nazwać te zwierzęta!. Czy potrafisz nazwać zwierzęta po niemiecku?. Nie jesteś pewien na jakim poziomie jest Twój niemiecki?. · Test składa się z 60 pytań i zajmie około 15 minut.. Wystarczy wypełnić test online, a wyniki i sugerowany poziom zostaną przesłane na podany adres mailowy.. Zachęcamy do rozwiązania przygotowanych przez nasz zespół testów poziomujących , które pomogą Ci określić, od czego zacząć przygodę z einfach so!Test z języka niemieckiego.. Skomentuj.. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.Przybory szkolne, test z języka niemieckiego Zapisz nazwy przyborów wraz z rodzajniekiem.. Poniżej przygotowaliśmy test kwalifikujący, który wskaże Twój poziom.Egzaminy TELC z języka niemieckiego Poziom A1 Według poziomów biegłości językowej osoba posługująca się językiem na tym poziomie potrafi formułować wypowiedzi dotyczące konkretnych potrzeb życia codziennego, np. w zakresie takich tematów jak przedstawianie się, jedzenie i picie, zakupy, mieszkanie itp., używającMożesz w każdym czasie wycofać powyższe zgody, kontaktując się poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: lub korzystając z ustawień Twojego konta w serwisie..

Dopasowujemy się do Twoich potrzeb.Zegary - test z języka niemieckiego!

Angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski, portugalski - Poznań.. Jeżeli nigdy nie uczyłeś się języka niemieckiego, wybierasz poziom kursu A1.. Aby najskuteczniej określić swój poziom znajomości języka niemieckiego, proszę rozwiązać poniższy test językowy.. · Czas trwania testu jest ograniczony.. Ćwiczenia dla poziomów A1, A2, B1 i B2.. Najwyższa jakość nauczania.. Te opisy przyjęte przez Radę Europejską są pomocne w stwierdzeniu na jakim poziomie operujesz językiem niemieckim.. POCZĄTKUJĄCY / ŚREDNIO-ZAAWANSOWANY.. Jeżeli chcesz rozpocząć naukę od podstaw - wydrukuj pusty test i podpisz go!. 68) stroną podmiotową BIP Kuratorium.Zapisz wyniki uzyskane z testu, byś mógł podać je lektorowi.. Gypsy_Ginger • 3 lata temu • #niemiecki #test #zwierzeta .Strona internetowa Kuratorium Oświaty w Białymstoku jest jednocześnie, zgodnie z dyspozycją przepisu § 9 ust.. · Każde pytanie ma tylko 1 prawidłową odpowiedź.. Jeżeli Twój poziom znajomości języka według symbolu powinien zawierać znak "+", zaznacz w kwestionariuszu poziom bez "+".. Rozmowa z naszym lektorem pozwoli na ocenę Państwa umiejętności ustnych i pomoże w wyborze odpowiedniego kursu języka niemieckiego..

2.Zapraszamy do wypełnienia testu kompetencyjnego z języka niemieckiego.

Dorośli:Test klasyfikujący z języka niemieckiego orientuje się na opisie poziomu biegłości językowej przyjętym przez Rade Europejską.. 467 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Natychmiast zobacz wyniki i zapisz się na kurs.. Tegoroczni absolwenci szkół podstawowych w trzeci dzień egzaminów ósmoklasisty zmierzyli się z językiem niemieckim.Test językowy - poziom A1.. Mimo to posiadamy konta na Instagramie oraz Facebooku na które wstawiamy dodatkowe pomoce naukowe.. Pamiętaj, że przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych do czasu cofnięcia zgody jest zgodne z prawem.Inne testy kwalifikacyjne z języka niemieckiego (online i pdf) > BBC - ciekawy test online sprawdzający wszystkie sprawności językowe > klett.de - test online polegający na uzupełnieniu luk w pięciu tekstach, moim zdaniem mało ciekawy, ale może się przydać jako dodatkowe ćwiczenie 3 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej (Dz. U. z 2007 r., Nr 10, po.. Zapoznaj się z testem niemieckiego online, który pomoże wybrać Tobie odpowiedni poziom kursu ze SprachcaffeBanalny test z języka niemieckiego!. Przypominamy, że mogą Państwo w każdej chwili zmienić ustawienia prywatności (czyli np. wyłączyć obsługę plików cookie) w programie, którego używacie Państwo do poruszania się w Internecie.Centrum Języków Obcych KONTAKT to szkoła językowa, która od 2000 roku prowadzi w Poznaniu kursy grupowe i indywidualne oraz szkolenia w firmach i instytucjach.. Testy na poziomie A1, A2, B1.. Kursy wyjazdowe - kursy językowe za granicą.Sprawdź swoją wiedzę z zakresu znajomości niemieckiego ze Sprachcaffe.. .Aby test był miarodajny, a jego wynik odzwierciedlał rzeczywistą znajomość języka niemieckiego powinien być rozwiązany uczciwie.. Zakreśl jedynie odpowiedzi, których jesteś pewny/a.Sprawdź swój niemiecki!. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Czy dasz radę nazwać przybory szkolne?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt