Uzupełnij dialog wyrazami podanymi w ramce too big

Pobierz

w zadaniu 4 trzeba było wstawić was, were, wasn't lub weren't; w zeszycie ćwiczeń zrobiliśmy zadania 1, 2, 3. too + przymiotnik.. W restauracji 11.. 2012-04-15 14:29:46ćwiczenie 3 polega na uzupełnieniu dialogu wyrazami podanymi w niebieskiej ramce.. Dorysuj trzy przedmioty, których brakuje na rysunku.. Dialog poznaliśmy na poprzedniej lekcji.. 1 uzupełnij tekst wyrazami podanymi w ramce obija się • jasną • rozproszeniu • ciemną • padało .. zad.. U szewca 6.. Pamiętaj o konieczności za stosowania odpowiedniej formy gramatycznej Halo pomuszcie jak to zrobićOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Uzupełnij dialog wtrazami z ramki.. Wody dolano tyle, że cukier, który już znajdował się w roztworze, teraz stanowi 8% masy nowego roztworu, czyli 30g cukru to w nowymroztworze 8% masy całego roztworu.. Na lotnisku i na granicy 13. tam gdzie są te cyfry i kropki trzeba wpisać wyrazy z ramki , z gory dziękuje .. i mam nadzieję że pomożecie bo to na jutro !. Pomożecie.. 09Uzupełnij zdania wyrazami i wyrazeniami z ramki: 'm camping, 're having, 'm not sleeping .. Uzupełnij dialog podanymi wyrazami oraz be going to lub will.. 7.w zadaniu 3 uzupełnialiśmy dialog wyrazami z ramki, ale nie tylko, trzeba było ułożyć z ich pomocą całą frazę..

...Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.

U krawca 8.. Regulamin;Zad.. Moje główne zainteresowania to: moda, kajakarstwo, opera.. 2010-10-08 21:46:44 Ułóż zdania z podanymi słowami ( angielski ) 2016-10-17 15:12:43 Uzupełnij dialog .Uzupełnij przysłowia podanymi wyrazami 2015-02-09 19:06:50 Uzupełnij tekst podanymi wyrazami 2019-10-03 12:04:17 Uzupełnij tekst wyrazami podanymi na dole; 2010-04-20 16:31:17Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Na poczcie 15.. Wszystkie przedmioty, istoty żywe i obiekty w kosmosie nazywamy materi .Uzupełnij dialogi słowami i podanymi wyrażeniami.Pomożesz?. 8x=3000g .Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Zdrowie 2.. Kliknij tutaj, aby przejść na stronę główną serwisu odrabiamy.pl.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Skills Przeczytaj dialog.. Od sześciu lat edukuję uczniów w zakresie języka angielskiego.. Życiowym celem jest zaś podróż dookoła świata.. Posłuchaj nagrania i wskaż na rysunku miejsca, w których powinny znaleźć się przedmioty wymienione w ramce.. Biuro rzeczy znalezionych 5.. I'm really hungry.Przydatność 55% Wyrazy i zwroty..

uzupełnij dialogi wyrażeniami:przymiotnik z ramki oraz too i enough.

Dialog poznaliśmy na poprzedniej lekcji.. Obliczamy masę całego (nowego) roztworu z proporcji: 8% - 30g.. Zapisz tylko brakujące słowa w lukach od 1 do 7.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.. Praca domowa :ćw.3/29 podr.. Przedmiot: Język angielski .. 2012-04-19 10:45:46 Uzupełnij zdania odpowiednimi formami czasowników can lub have to.. Dialog poznaliśmy na poprzedniej lekcji.. Na dzisiejszej lekcji zrobiliśmy temat around the world na str 80.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Środki .Uzupełnij zdania poprawnymi formami liczebników podanych w nawiasach.. Te jabłka nie są dość czerwone/dojrzałe.. Podziękuj Napisz do mnie!. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.hej .. sorry ze zadaje to w niedziele , ale wcześniej nie mialam czasu więc : zad.4 hot spot kl.6 str.7 .. w ćwiczeniu 4 masz za zadanie uzupełnić zdania na podstawie ilustracji odpowiednią formą czasownika be w czasie przeszłym ( was, wasn't, were, weren't ).ćwiczenie 3 polega na uzupełnieniu dialogu wyrazami podanymi w niebieskiej ramce.. U fryzjera 10.. Życie codzienne 17.. They have got a big house with huge rooms and a .Uzupełnij dialog podanymi wyrazami w odpowiedniej formie..

Pamiętaj ...Uzupełnij dialog podanymi wyrazami.

Podaj swój e-mail, aby przypomnieć hasło.These apples are too big.Te jabłka są za duże.. W poszukiwaniu pracy 18.. Zrób ćwiczenie 3, str.62 w zeszycie.. U zegarmistrza 9.. Uzupełnij co Zac mówi do Ruby przez telefon.. - small - smaller - smallest - big - bigger - biggest *Przymiotniki dwusylabowe i dłuższe w stopniu wyższym poprzedzamy słowem - more, natomiast w stopniu najwyższym słowem - most.. W sklepie 16.. Samochody i policjanci 12. .. 2 Przeczytaj ponownie dialog w ćwiczeniu 1i uzupełnij go wyrazami podanymi w ramce.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Tworzenie KRÓTKIE PRZYMIOTNIKI *Do przymiotników jednosylabowych i niektórych dwusylabowych w stopniu wyższym dodajemy końcówkę - er, natomiast w stopniu najwyższym końcówkę - est.. 2 Wyjaśnij, dlaczego ludzie w dawnych czasach przykładali ucho do szyny kolejowych, gdy chcieli sprawdzić, czy wkrótce nadjedzie pociąg.Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. - Ja, bitte, hier ist der (1) _____.Uzupełnij dialog podanymi wyrazami.. Liceum/Technikum Uzupełnij dialogi wyrazami podanymi w ramce 1 Zobacz odpowiedź .Uzupełnij dialogi wyrażeniami z ramki.. w ćwiczeniu 4 masz za zadanie uzupełnić zdania na podstawie ilustracji odpowiednią formą czasownika be w czasie przeszłym (was, wasn't, were, weren't).Uzupełnij zdania wyrazami podanymi w ramce..

uzupełnij dialog wyrazami z ramki : ( theirs , hers , yours ... It's mine !

Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Tym razem nic mi nie odsyłacie.. Dialog poznaliśmy na poprzedniej lekcji.. 2012-03-14 17:31:34Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt