Test wiedzy języka niemieckiego

Pobierz

464 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Wybierz język Wybierz przedmiot .. W pierwszej kolejności sprawdź swój poziom rozwiązując test, na który składa się 40 pytań na różnym poziomie trudności - od najłatwiejszych do trudniejszych.. Zapraszamy także do kontaktu z naszymi oddziałami, gdzie wykwalifikowani pracownicy CareWork sprawdzą Twoją znajomość niemieckiego i doradzą, jak ją poprawić.Testportal to aplikacja internetowa umożliwiająca tworzenie własnych testów i testowanie online.. Powodzenia w nauce języka niemieckiego.Test jest dokumentem potwierdzającym stopień posiadanych przez Ciebie umiejętności.. Zapraszamy na bezpłatny test Twojej wiedzy w zakresie posługiwania się językiem niemieckim.. RozpocznijWypełnij test online z języka niemieckiego.. Wypełniony test wydrukuj i podpisz.. Kebabowski • 1 rok temu • #12slowek #jezyk #jezykniemiecki #nauka #niemcy #niemiecki #podroze #przekonajsie #rozpoznaj #slowka #szkola #test #zgadywankaNieraz stajemy przed koniecznością sprawdzenia swojej znajomości języka niemieckiego, a nieraz po prostu najdzie nas ochota na rozwiązanie jakiegoś testu, który przynajmniej w pewnym stopniu pomoże nam w określeniu naszego poziomu zaawansowania.Czasami takie testy robią nauczyciele w szkołach, aby pomóc sobie i uczniom w wyborze podręcznika, testy przeprowadzane są także w .Testy z języka niemieckiego: Poświęciłeś czas na naukę języka niemieckiego i chcesz sprawdzić swoje postępy?.

Kursy języka niemieckiego dla dzieci.

Zajęcia nastawione są na rozwój wszystkich sprawności językowych, tj. pisania, czytania, słuchania i mówienia, jednak ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności sprawnej .Twoja gwarancja profesjonalnej i skutecznej nauki języka obcego!. Nasz test pokaże obecny poziom języka niemieckiego według Common European Framework for Languages (skala poziomów Rady Europy): początkujący (A1 lub A2), średniozaawansowany (B1 i B2), zaawansowany (C1 i C2) .. To najbardziej popularny system, którego używają zarówno wydawnictwa, jak i szkoły, uczelnie oraz instytucje wystawiające certyfikaty .TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas z języka niemieckiego.. W oddziałach CareWork organizujemy kursy języka niemieckiego dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w opiece w Niemczech oraz dla naszych współpracowników, którzy chcą podnieść swoje kompetencje językowe.Test poziomujący niemiecki Nie wiedzą Państwo, który kurs niemieckiego będzie dla Państwa odpowiedni?. Najwyższa jakość nauczania.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Testy \ Język niemiecki \ deutsch-quiz; deutsch-quiz, test z języka niemieckiego.Interesuje Cię nauka języka niemieckiego?.

Quizy Os. ... Zegary - test z języka niemieckiego!

Test przedmiotowy .. Gabi, 2004-03-28 test gimnazjum j.niemiecki klasa 2: Test kompetencji języka angielskiego dla klasy VI szkola podstawowa; test w ofercie klasy z .KILKA SŁÓW O NAS.. Zakreśl jedynie odpowiedzi, których jesteś pewny/a.. Przy każdym pytaniu znajdziesz 3 odpowiedzi do wyboru, a musisz wybrać 1 prawidłową.Wypełnij test poziomujący z języka niemieckiego na poziomie podstawowym A1-B1, by dowiedzieć się, czy masz już opanowane niezbędne podstawy!Sprawdź, czy uda Ci się rozpoznać 12 słówek z języka niemieckiego!. Dopasowujemy się do Twoich potrzeb.. Przejrzyj nasze testy i zmierz się z nowym gramatycznym wyzwaniem.. Udostępnij.. Test językowy .. Jeżeli chcesz rozpocząć naukę od podstaw - wydrukuj pusty test i podpisz go!. Test sprawdzi Państwa wiedzę z zakresu gramatyki i słownictwa.Praktyczna nauka języka niemieckiego za darmo Ponad 418 darmowych lekcji, 500 przykładów, 345 nagrań, ćwiczenia, PDF, proste tłumaczenie!Test na poziomie B1, B2, C1 ; Uczyłeś się ponad 5 lat (350-800 godzin nauki języka) Potrafisz prowadzić swobodną rozmowę w języku niemieckim ; Jeśli test okaże się za trudny, prosimy o rozwiązanie testu o niższym poziomie trudności; ROZWIĄŻ TESTSprawdź, czy zdasz ten test o godzinach w języku niemieckim!.

Jeżeli nigdy nie uczyłeś się języka niemieckiego, wybierasz poziom kursu A1.

Ten test nie może .Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. Efektem tego jest strona, na której właśnie jesteś.. Poziomy zaawansowania w języku niemieckim od początkującego A1 po biegły C2 określają wymagania Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR) i stanowią podstawę planowania kursów językowych - nie tylko języka niemieckiego.. Skomentuj.. Powodzenia!. Szukaj.. Jeżeli uczyłeś się języka niemieckiego krótko bądź - niezależnie od długości dotychczasowej nauki - niesystematycznie, wykonaj część A testu kwalifikującego na poziomy A1 i A2.. - Viel Erfolg!Jeśli nie potrafisz ocenić swoich umiejętności językowych, wykonaj test on-line.. Zaznacz poprawną .Test językowy.. Kursy języka hiszpańskiego dla dzieci.Jestem germanistką, która postanowiła zdjąć klątwę z języka niemieckiego.. Mają Państwo do wyboru zawsze 3 odpowiedzi, z czego tylko jedna jest poprawna.. Wybierz rodzaj testu.. Przetestuj swoją wiedzę z języków obcych.Język niemiecki - poziom podstawowy (20 pytań) Zapraszamy do wypełnienia krótkiego testu językowego online, dzięki któremu nauczysz się sprawnie rozwiązywać zadania, które są obecnie elementem profesjonalnej rekrutacji w międzynarodowych firmach.Przetestuj swój niemiecki..

Test kompetencyjny z języka niemieckiegoRozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.

Twórz testy dopasowane dla biznesu i edukacji!1.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. TEST KWALIFIKUJĄCY NA POZIOMY A1 i A2 CZĘŚĆ A (A1/A2)Czytaj więcej o: Testy konkursów przedmiotowych 2018/2019 - dla uczniów szkół podstawowych 4 listopada 2020 Wykaz zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych uwzględnianych w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2021/2022 - zgłoszeniaKursy języka niemieckiego w CareWork.. Znajdziesz tutaj lekkostrawną instrukcję obsługi języka niemieckiego , dzięki czemu zaczniesz rozumieć (i polubisz) język niemiecki.Poznaj mnie lepiej Sprawdź, czy zdasz ten test o godzinach w języku niemieckim!. Proszę nie używać słownika i odpowiadać spontanicznie.. Aby najskuteczniej określić swój poziom znajomości języka niemieckiego, proszę rozwiązać poniższy test językowy.. Do testów możesz powracać systematycznie, dopóki nie osiągniesz stuprocentowej poprawności odpowiedzi.. Za żeby w naszej szkole były takie testy.. Każda prawidłowa odpowiedź to 1 punkt..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt