Test zemsta z odpowiedziami

Pobierz

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi.. Pomyliłeś się przekreśl i zapisz poprawnie.. Test: Śmigalski to: a) marszałek b) sędzia c) wojewoda d) dworzanin Rozwiązanie - Walka między Cześnikiem a Rejentem ma się odbyć w okolicy "trzech kopców w .Zemsta Test ze znajomości lektury pt. '' Zemsta'' A. Fredry.. Dodaj quiz .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Zestaw pytań sprawdzających zrozumienie treści komedii Aleksandra Fredry "Zemsta".. Inne testy z kategorii.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Masz 45 minut na to, by wykonać wszystkie zadania.. Cześnik wyznaczył Papkinowi rolę: a) obrońcy swoich interesów b) swata i posłańca c) zalotnika Klary .Zemsta Test ze znajomo[ci lektury pt. '' Zemsta'' A. Fredry.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Cześnik 2.. Test składa się z 12 pytań.. Zapraszam do rozwiązywania testu.. Odpowiedzi zaznaczaj na karcie odpowiedzi.. Wpisz w wykropkowane miejsca nazwiska gBównych .Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. W pierwszej części testu właściwe odpowiedzi zakreślkółkami,awczęści drugiej wpisz je w zaznaczonych kropkami miejscach.. Papkin 7.TEST Kto ile razy przekraczał mur, czyli co wiem o "Zemście" Aleksandra Fredry?. Poziom trudno[ci: Zredni 1.. Tagi dla tego testu: książki gimnazjum, Zemsta,Test z lektury "Zemsta" (Aleksander Fredro)..

''zemsta'' pytania odpowiedz?

* Odpowiedzi Z Polskiego Ze Sprawdzianu Zemsta Test 1 * ben 10 porno galeria bolonczyk oddam 2013 caryca katarzyna film dla doroslych youtube darmowe gry do pobrania nokia e72 film tylko ciebie chce lektor fm group lista odpowiednikow 2014 gra pou na telefon bez logowania gta 3 pelna wersja na androida chomikuj jak pobrac hammermt2 bez )Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.. Rozwiąż test!Test "Zemsta" TravelTom12345 3 lata temu .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Z jakimi utworami można skojarzyć Zemstę?. Wyślij zgłoszenie TravelTom12345.. 2 Obserwuj autora Zobacz profil Masz świetny pomysł na quiz?. Do jakiego rodzaju literackiego nale|y utwór pt. '' Zemsta '' ?. test dodany 11 lat temu przez DONIA1012.. Zemsta | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • życie i twórczość autora • test.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. Dorota 5 lat temu.. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?. Odpowiedz na pytanie i porównaj obie kobiety.. pokaż więcej odpowiedzi (11)Test sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry.. Gatunek literacki "Zemsty".. Liczba pytań w quizie może być dowolna.. Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.Aleksander Fredro - Zemsta Lektura - Sprawdź swoją wiedzę
*Uwaga W odpowiedziach występują "-" jeśli zaznaczysz odpowiedź z tym myślnikiem dostajesz zero punktów..

Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury ZemstaZemsta - sprawdzian wiadomości, test z lektury ... Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.

Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Najbardziej kompletny test z lektury Zemsta jaki znajdziesz w sieci.. popularność: 912 dodał: grigor2: ALFABET popularność: 1196 .15.. BOGOWIE GRECCY I HEROSI popularność: 1578 dodał: alexziom2: Zbrodnia i kara popularność: 1217 dodał: blondi1511: Test z ortografii.. Imię i nazwisko: Liczba punktów: Klasa: Ocena: Przed Tobą jest test dotyczący komedii Aleksandra Fredry pt. "Zemsta".. Skomentuj.. Uczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego przeczytania całego utworu.1 TEST SPRAWDZAJĄCY UMIEJĘTNOSCI Z LITERATURY DLA KLASY I GIMNAZJUM BUDOWA DRAMATU NA PRZYKŁADZIE LEKTURY ZEMSTA A. FREDRY Przeczytaj uważnie każde polecenie.. Cześnik postanowił starać się o rękę Podstoliny, gdyż podziwiał jej: a) niezwykłą urodę b) doświadczenie życiowe c) posiadany majątek d) zalety charakteru 3.. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi.Zemsta Aleksandra Fredry — test z lektury *Na ocenę celującą: 1.. Rodzaj literacki "Zemsty".. [przypis redakcy ny] ²⁸spaźnia—formaniedokonanaodczasownika:spóźnić.Dziśużywasięformy:spóźnia.. Czyje to powiedzenie: Niech się dzieje wola Nieba, z nią się zawsze zgodzić trzeba?.

Pamiętaj wszystkie zadania są ważne.30 pytań i odpowiedzi do tekstu"zemsta" (naj plisss) 30 jakich kolwiek pytań do zemsty i odpowiedzi na nie :) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać17.

Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.. Zawiera 32 pytań.. Cześnika 3.. Materiały powiązane z testem: Test: Zemsta Test sprawdza znajomość treści lektury "Zemsta" Aleksandra Fredry.. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Pytania i odpowiedzi do lektury Zemsta (30) Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Zemsta, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Wypisz 2 cechy, które je łączą i 2 — które różnią.1) Czas i miejsce akcji w "Zemście" to: a) koniec XVI wieku, stary dworek b) koniec XVIII wieku, stary zamek c) początek XVIII wieku, stary dworek 2) Rodzaj i gatunek literacki, do których należy "Zemsta", to: a) dramat, tragedia b) dramat, komedia c) epika, komedia 3) "Zemstę" rozpoczyna: a) rozmowa Cześnika z Papkinem b) rozmowa Cześnika z Rejentem c) rozmowa Cześnika z Dyndalskim 4 .Zemsta - Aleksander Fredro - streszczenie i opracowanie.. Quiz w Poczekalni.. Tak samo liczba odpowiedzi.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Test Dzieje Tristana i Izoldy - Józef Bedier 4 Test Ferdydurke - Witold Gombrowicz 1 Test Ania z Zielonego Wzgórza Lucy Maud Montgomery 3 Test Średniowiecze 3 Test Zbrodnia i kara - Fiodor Dostojewski 3 Test Hamlet - William Szekspir 2 Test Zemsta - Aleksander Fredro 3 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 3²⁷wzięty z błonia — tzn. młody (źrebaki do lat trzech lub pięciu przebywały swobodnie w stadninie, na błoniu), eszcze nie u eżdżony, dziki..

Zadanie gimnazjalne, które ma posłużyć gimnazjalistom do przygotowania się na egzamin gimnazjalny z polskiego, na którym wymagana jest umiejętność pisania dobrego wypracowania gimnazjalnego (najlepiej: rozprawki), czytania ze zrozumieniem, wykorzystywania wiedzy o gramatyce i stylistyce na podstawie analizy załączonego fragmentu lektury ...Maturalne arkusze egzaminacyjne wraz z odpowiedziami.

9474 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Gatunek: komedia.. Na ile aktów jest podzielony dramat pt. '' Zemsta '' ?. Gatunek: komedia.. Zapraszamy!. Udostępnij.. Zemsta - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Zemsty.. A - epika B - dramat C - liryka 2.. Klara młoda, płocha, a Postolina wdowa doświadczona, zna proporcją(…) i nie każe fircykować.Którą z bohaterek Zemsty polubiłeś bardziej, która Ci się spodobała?. Zwierzę z Nilu - dowód miłości w "Zemście".. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Przeczytaj dokładnie zadania i wykonaj polecenia.. Nie używaj korektora, ołówka.. Akcja "Zemsty" rozgrywa się: a) na wsi b) w mieście c) w stolicy d) we Lwowie 2..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt