Test z niemieckiego daty

Pobierz

killoria 2 lata temu.. test niestandaryzowany test srawdzajĄcy wielostoniowy z nauczania zintegrowanego w klasie iii z zakresu edukacji olonistycznej, matematycznej i rzyrodniczej na odstawie rogramu: d. cichy, e.b.. Jeśli macie to już za sobą, reszta jest bardzo prosta.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Test sprawdzi Państwa wiedzę z zakresu gramatyki i słownictwa.Test z niemieckiego, poziom podstawowy quizy gazeta.pl.. Przed datą jest rodzajnik określony: Heute ist der dritte Januar.. Dla przedszkolaka.. Jest kara więzienia za pomoc w aborcji.. kilku przymiotników.. Am .Wypełnij test poziomujący z języka niemieckiego na poziomie podstawowym A1-B1, by dowiedzieć się, czy masz już opanowane niezbędne podstawy!Korzystanie z serwisu oznacza, że pliki te będą zapisywane w Państwa komputerze.. Patrycja Wojsyk Redaktor naczelna.. Proszę nie używać słownika i odpowiadać spontanicznie.. Zobacz inne Język niemiecki, najtańsze i najlepsze oferty,Test jest dokumentem potwierdzającym stopień posiadanych przez Ciebie umiejętności.. 12 pyta .Godziny niemiecki - sposób nieoficjalny.. Pierwszy człon .Dlaczego (czy) warto uczyć się słownictwa z Fiszkoteką?. Szybko i wygodnie możesz dowiedzieć się na jakim poziomie znasz język niemiecki.Nie musisz wychodzić z domu!. Lady Gaga na zaprzysiężeniu Bidena jak Katniss Everdeen?.

Wypełnij test online z języka niemieckiego.

Ten test nie może .Gratuluję wyniku!. - Co roku, 24. grudnia, obchodzimy wigilię.. PozdrawiamNiemiecki - Gry i testy online.. Zanim zaczniesz.. Fiszki niemiecki dla początkujących: ucz się słówek i nie zapominaj!. Jeżeli macie problemy z określeniem daty po niemiecku zadajcie pytanie w komentarzu, .. Quiz w Poczekalni.. Łamigłówki dla dzieci; .. Test przepyta Cię z 12 słówek i na końcu pokaże Twój wynik.. fünf nach acht - pięć po ósmej (8:05) zehn nach acht - dziesięć po ósmej (8:10) zwanzig nach acht - dwadzieścia po ósmej (8:20) siebenundzwanzig nach acht - dwadzieścia siedem po ósmej (8:27)test sprawdzajĄcy wielostopniowy z nauczania zintegrowanego w klasie iii z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej i przyrodniczej.. Zapraszam Cię do korzystania z udostępnionej tu wiedzy.. nach - po vor - przed.. Mamy przed sobą datę: 1410 r. Chcemy tę datę powiedzieć w języku niemieckim.. Jeżeli chcesz rozpocząć naukę od podstaw - wydrukuj pusty test i podpisz go!. Pytania dotyczą kształtu Europy po ustaleniach Kongresu Wiedeńskiego.Podawanie daty, to ostatnia po liczbach, godzinach, dniach tygodnia i miesiącach przydatna umiejętność do określania czasu po niemiecku.. Udostępnij.. Pytania .. Testy poziomujące z języka niemieckiego Chcesz sprawdzić swój poziom zaawansowania w języku niemieckim i upewnić się, że wybierzesz odpowiedni kurs języka niemieckiego?.

Internauci zwracają uwagę ...Interesuje Cię nauka języka niemieckiego?

Wyślij zgłoszenie .Test poziomujący z niemieckiego traktuj jako kolejną lekcję, a nie tylko jako sprawdzian wiedzy.. Wybierz program do tworzenia testów online działający w chmurze.. Sprawdzian z historii dla klasy 7, dział 1.. Zakreśl jedynie odpowiedzi, których jesteś pewny/a.. Skomentuj.. Uważaj na małe i duże litery, WPISUJ TAKŻE RODZAJNIKI.. Pytanie: dziewięć (9)Podawanie pełnej daty.. Chcąc podać godzinę z minutami używamy jednego z dwóch przyimków.. Oto wzór odmiany po rodzajniku określonym i wskazującym:Sprawdź swój niemiecki!. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. Biznes i Finanse (34945) Biznes i Finanse (34945) Wszystkie (34945) Banki (7628) Bankowość Elektroniczna (89) E-biznes (3891) Ekonomia (1856) Fundusze UE (617) Giełda (807) Inwestowanie (4221 .Przybory szkolne, test z języka niemieckiego Zapisz nazwy przyborów wraz z rodzajniekiem.. Pamiętaj, że za każdym razem tylko jedna odpowiedź jest poprawna.Do podania daty potrzebna jest znajomość liczebników porządkowych, których nauczysz się tutaj.. Liczby - Zahlen - Test pisowni.. Sprawdź swoją wiedzę Test lekcje 1-5 ..

Test kompetencyjny z języka niemieckiego Oto mój test kursów 17 Minute LanguagesTest z Niemieckiego.

Dzielimy ją na dwa człony: 14 i 10.. Postaw na nowoczesne technologie i sprawdź korzyści, jakie dają one w porównaniu z oprogramowaniem instalowanym na komputerze.Testy.. Chcąc nauczyć się pisania dat po niemiecku, trzeba mieć opanowane zagadnienie z zakresu liczebników porządkowych.. Zachęcamy do rozwiązania przygotowanych przez nasz zespół testów poziomujących , które pomogą Ci określić, od czego zacząć przygodę z einfach so!DATY PO NIEMIECKU .. Z poniższego artykułu dowiecie się jak podawać i pytać o datę w języku niemieckim.. Co robimy?. cywiŃska,W pierwszym zadaniu trzeba utworzyć zdania w czasie Perfekt, a w drugim przetłumacz z polskiego na niemiecki 2020-12-16 20:54:07 Praca domowa z niemieckiego liceum.. Świetny quiz.. Wystarczy wypełnić test online, a wyniki i sugerowany poziom zostaną przesłane na podany adres mailowy.. Z podanych odpowiedzi wskaż prawidłowe zdawalność: 3.2 % dodany: 30.06.2013 Antonimy - język niemiecki cz. 3Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Daty z niemieckiego.. Niemiecki przez Skype: nauka dla zabieganych; 17 minut dziennie wystarczy, żebyś w 3 miesiące poczuł się pewnie w niemieckim.. - Urodziłem się 29 sierpnia 1987 roku.. Przypominamy, że mogą Państwo w każdej chwili zmienić ustawienia prywatności (czyli np. wyłączyć obsługę plików cookie) w programie, którego używacie Państwo do poruszania się w Internecie.opis: Dot..

Aby najskuteczniej określić swój poziom znajomości języka niemieckiego, proszę rozwiązać poniższy test językowy.

W teście w tym uzyskałeś bardzo dużą ilość punktów i zasługujesz na pochwałę.. Zarezerwuj sobie około 60 minut na rozwiązanie testu.. Przy każdym pytaniu znajdziesz 3 odpowiedzi do wyboru, a musisz wybrać 1 prawidłową.Liczebniki porządkowe występują z rodzajnikiem określonym (tak jak w powyższym przykładzie), wskazującym oraz zaimkiem dzierżawczym i odmieniają się jak przymiotniki.. Nasz test pokaże obecny poziom języka niemieckiego według Common European Framework for Languages (skala poziomów Rady Europy): początkujący (A1 lub A2), średniozaawansowany (B1 i B2), zaawansowany (C1 i C2) .. Wypełnij test online!. Wypełniony test wydrukuj i podpisz.. 2020-12-15 08:46:54 Co oznacza fraza tip pon it (w piosence o tańcu) 2020-12-13 18:42:25Testy z języka niemieckiego dla klasy 6 szkoły podstawowej Nauka niemieckiego już od 8,37 zł - od 8,37 zł, porównanie cen w 15 sklepach.. Posiadasz bardzo dużą wiedzę historyczną i wiesz, jakiemu wydarzeniu odpowiada dana data.. Podając pełną datę po kolei podajemy dzień, miesiąc i rok według wyżej wymienionych zasad.. ; Rok podajemy dzieląc go na dwie części: 1987 to po niemiecku 19 setek i 87, czyli neunzehn hundert sieben und achtzig ; 2011 to po niemiecku 2 tysiące i 11, czyli zwei tausend und elfTest zawiera 0 pytań.. Natychmiast zobacz wyniki i zapisz się na kurs.. Niemiecki - Testy pisowni słówek.. W pierwszej kolejności sprawdź swój poziom rozwiązując test, na który składa się 40 pytań na różnym poziomie trudności - od najłatwiejszych do trudniejszych.. Niemiecki - test poziomujący.. Zawiera nieodpowiednie treści?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt