Mikołajek sprawdzian znajomości lektury

Pobierz

Chłopcy wymyślali takie zabawy, że obie mamy szybko zakończyły spotkanie chłopców.. Quiz w Poczekalni.. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. Na Pingerze siedzi: 322 033 użytkowników 12 677 519 wpisów 16 960 362 zdjęć 75 676 plików audio?. Wydarzenia przedstawione w książce są: a. prawdopodobne b. fantastyczne c. nieprawdopodobne d. fantastyczne i prawdopodobne 10.. Mikołajek i inne chłopaki: a. to liryka b. to zbiór opowiadań c. to baśń d. to mit 11.Zobacz quiz: Mikołajek.. Testy: Lektury szkolne.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Pierwsza część cyklu o przygodach łobuziaków, którzy potrafią świetnie się bawić w każdych okolicznościach!. Przecież musi wszystkim opowiedzieć, jak było na wagarach.. Gdzie zamknięto chłopców podczas wizyty ministra?. a) z Bunią b) z Ludeczką c) z Jadwinią 14.. Tutaj wybieramy i selekcjonujemy quizowe perełki.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury AntygonaW klasach 4-6 lektury dobierane są spośród niżej podanych tytułów.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. Tworzymy lapbook na podstawie lektury "mikołajek" uczniowie klasy iv w swoich lapbookach podsumowali pracę z lekturą "mikołajek".. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?. Ilość pytań: 24.Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Test z lektury ZACZAROWANA ZAGRODA - Test z lekturyMikołajek i inne chłopaki: a. to liryka b. to zbiór opowiadań c. to baśń d. to mit 11.W toku relacji wprowadzone zostają postaci kolegów z klasy - pochodzącego z bogatego domu Gotfryda, nieco narwanego Euzebiusza, lizusa Ananiasza, syna policjanta Rufusa, najgorszego w .Info o mikołajek test z lektury.Mikołajek, ku zdziwieniu mamy, odmówił..

... Mikołajek - test znajomości lektury.

Skomentuj.. Kiedy dochodzi do krótkiego konfliktu z kolegą, nie unika konfrontacji, potem szybko o sprawie zapomina: "tłukliśmy się jakiś czas, a potem powiedziałem, że już .TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. 133 479 plików wideo?. Klasa 5 Polski.. a) w pralni b) w piwnicy c) w klasie 15.. Ta forma zajęć bardzo.. 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Sprawdzian.. opiekunem uczniów.. Udostępnij.. "Mikołajek" to książka, przy której pękają ze śmiechu dorośli i dzieci.. Test rozwiązywano: 984 razy.. Idę z wizytą do Ananiasza Mikołajek poszedł do domu Ananiasza.. Również wraz z nim zmarł Fili i Kili.. 4.O śmierci Smauga (smoka) poinformował krasnoludy stary kruk.. Mikołajek lubi chodzić do szkoły, mimo że zdarzyło mu się pójść z Alcestem na wagary (opowiadanie Świetnieśmy się bawili).. Nowe blogi .. Zobacz wszystkie wpisy.Test sprawdzający twoją znajomość lektury "Panna z mokrą głową" K. Makuszyńskiego.. Test składa się z 19 pytań.Plik Przygody Mikołajka kl.4.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Klasa IV SP • Data dodania: 25 mar 2011Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R Tolkiena.. Powtórz najważniejsze wiadomości i sprawdź się w teście.. Rozwiąż test!. Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René Goscinnego o niezwkłych przygodach tego małego chłopca.Test znajomości lektury pt. Alicja w Krainie Czarów autorstwa Lewis Carroll..

Pan Tadeusz - test znajomości lektury.

Statystyka testu.. Sprawdzian z lektury "mikołajek .Opracowanie lektury "Mikołajek" Scenariusz lekcji języka polskiego z elementami oceniania kształtującego w kl. VI na temat "Andrzejkowe zwyczaje" Test badający umiejętność czytania ze zrozumieniem i sprawność językową ucznia klasy VI szkoły podstawowej; Pisanie listu - historia, rodzaje, budowaNajbardziej kompletny test z lektury Antygona jaki znajdziesz w sieci.. test znajomości lektury Mikołajek.. 3.Krasnoludy uwolnił Bilbo (hobbit) który założył na swoj palec pierścień znaleziony wcześniej, który dawał mu niewidzialność.. 1. tego to nie wiem xdd 2.Thorin umarł podczas bitwy pięciu armii.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny.. Rodzice i siostra Jadwinia; Tylko rodzice, chłopiec nie ma rodzeństwaMikołajek - opracowanie lektury.. Przygotuj się na sprawdzian lub ściągę.. Jako Prawdziwi Quizowi Maniacy naprawdę znamy się na rzeczy i wiemy, które quizy są warte polecenia.. Mikołajek test online.Test ze znajomości lektury "Mikołajek" 1. .. Ania z Zielonego Wzgórza znajomość lektury Koło fortuny.. jednym z uczniów.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Wybrane lektury w 7 klasie - test.. Pamiętasz najlepsze numery Mikołajka i jego paczki?.

Antygona - test znajomości lektury.

• Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. wg Anyzkowa.. Przetestuj swoją wiedzę.Test ze znajomości lektury - "Ogólnopolski Katalog.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy musisz odświeżyć lekturę!Z kim ma zamiar się ożenić Mikołajek?. Język polski.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Mikołajek c. narrator w pierwszej osobie d. odpowiedzi ,,b" i ,,c" są prawidłowe 9.. • Kim jest Rosół?. Już chyba nigdy więcej Mikołajek nie zjawi się w .Dodaj quiz.. właścicielem restauracji.. Szkoła latania" - Test z Lektury.. Quizowy Maniak.. René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - w gronie dobrych kolegów zawsze jest bardzo wesoło!. Kategorie blogów .Na świecie jest niewiele książek, które dzieci i dorośli kochają równie mocno, co opowiadania o Mikołajku.. Były bardzo niezadowolone.. Tytuły podlinkowane prowadzą do ćwiczeń, które zostały już opracowane przez redakcję naszego serwisu.Dział - lektury sprawdzian.. Co obiecał Mikołajkowi kupić tata za bycie w 10 najlepszych z arytmetyki?Test ze znajomości lektury pt ,,Mikołajek" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Rozwiąż test.. z Mikołajkiem.Test z lektury "Mikołajek" - poziom trudny.. Kto należy do rodziny Mikołajka?.

...Mikołajek Test wiedzy z lektury.

/ 5 lat temu (19 sierpnia) Oglądasz 1-1 z 1 .. Zgodnie z nową podstawą programową dzielimy je na obowiązkowe i uzupełniające.. a) piłką b) samolotem c) globusem 16. kuzynem Mikołajka.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt