Ocena postaci adama cisowskiego

Pobierz

Był przy tym odpowiedzialny, prawdomówny, można mu zaufać.. Mimo to chciałbym mieć takiego kolegę.Z Adasiem Cisowskim, którego podziwiał za zdolność logicznego myślenia i jednocześnie obawiał się go, nazywając szatanem, połączyła go szczera sympatia i swoista przyjaźń.. Jego spojrzenie jest śmiałe i przenikliwe, a głos miękki i melodyjny.. Adam Cisowski o pseudonimie "Szatan" był na tyle .. Jest bohaterem bardzo barwnym i pełnym radości.. Jest siedennastolatkiem, a zarazem uczniem gimnazjum.Jego ojciec jest lekarzem (kardiologiem), a matka zajmuje się domem oraz dziećmi (bohater książki posiada rodzeństwo).Adam Cisowski to tytułowy bohater powieści "Szatan z siódmej klasy".. Adam miał 17 lat.. Przezywano go Szatan, Diabeł i Piotruś, jednak Piotrusiem mianował go profesor Gąsowski z roztargnienia.Adam Cisowski był optymistą, cechuje go wielka pogoda ducha, to bohater bardzo barwny, pełen radości do życia, wesoły ,zawsze uśmiechnięty, ma duże poczucie humory.. Pan Cisowski był lekarzem, natomiast matka prowadziła dom i opiekowała się rodzeństwem Adama.. Jest to wyjątkowy chłopiec, pochodzący ze zwykłej warszawskiej rodziny, która składa się z mamy, taty oraz czwórki rodzeństwa.. Głównych bohaterem lektury pt?. Uzdolnienia 7.Zaineresowania i poglądy 8.Ocena postaci proszę was bardzo !. Chłopca przezywano Szatan..

Prezentacja postaci 2.

Potrafię opisać postać Adama Cisowskiego wg planu:Najlepsze streszczenia do podstawowki 16 Mar 2010 - Przygoda z Adasiem Cisowskimrozpoczyna sie od wyjawienia tajemnicy .. Chłopca przezywano Szatan.Charakterystyka Adama Cisowskiego Jedną z głównych postaci z lektury K. Makuszyńskiego pt. ,,Szatan z siódmej klasy" jest Adaś Cisowski uszęszczający do szkoły w Warszawie i jak tytuł wskazuje jest uczniem klasy siódmej.Z Szatana z 7 klasy zaprezentuj postac Adama Cisowskiego wg nastepujacego planu : 1.Przedstawienie postaci ( Wiek, miesce zamieszkania, przydomki , rodzina) 2 Wygląd zewnętrzny 3.Charakter 4. uzdolnienia 5. zainteresowania i poglady 6. relacje z innymi 7. ocena postaci ( własna ) Prosze dam naj tylko prosze zróbcie to dam naj dziekuje :)Napisz charakterystykę Adama Cisowskiego (Szatan z siódmej klasy) wg.. Na pewno każdy chciałby mieć takiego kolegę.. 29 lutego 2020 0 Przez adminAdam Cisowski jest głównym bohaterem książki Kornela Makuszyńskiego pt. "Szatan z siódmej klasy".. potrzebne mi to jest bardzo szybko .. Wygląd zewnętrzny 3.. Wygląd zewnętrzny 3.Charakter 4.Usposobienie 5.Relacje z ludźmi 6.. To jeden z najsympatyczniejszych bohaterów literackich.Adaś Cisowski jest to bohater książki Kornela Makuszyńskiego pt. "Szatan z siódmej klasy".. Adam zdołał uratować ofiarę przypadku, który związany był z tym, że jego matka była krawcową..

Przedstawienie postaci 2.

Powinien stanowić wzór dla dzisiejszej młodzieży.Adam Cisowski - charakterystyka postaci.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. Powinien stanowić wzór dla dzisiejszej młodzieży.1.. Jest bohaterem bardzo barwnym i pełnym radości.. Jego ojciec był lekarzem, a matka zajmowała się domem i czwórką jego rodzeństwa.. Mieszka w Warszawie razem z pięciorgiem młodszego rodzeństwa, matką i ojcem lekarzem.. Miał on 17 lat i uczęszczał do chłopięcego gimnazjum w Warszawie.. Temat sprawdzianu.. Profesor Gąsowski to postać barwna, niezwykle pozytywna, wnosząca do powieści komizm i wzbudzająca sympatię i szczery uśmiech.Adam Cisowski jest bardzo optymistyczną postacią.. Uważam go za wzór, ponieważ był bardzo koleżeński, miły i rozważny.Charakterystyka Adama Cisowskiego.. Temat wypracowania: Scharakteryzuj Adama Cisowskiego- bohatera lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy".. jest Adam Cisowski.. 1 - Praca klasowa.. Był w VII klasie.. Ma on 17 lat i uczęszcza do Męskiego Gimnazjum w Warszawie.. Miał przezwisko Szatan.. Ma on 17 lat i uczy się w męskim gimnazjum w Warszawie.Ojciec Adasia był lekarzem natomiast matka zajmowała się domem i wychowaniem czwórki.. poleca 82 %.. Pytania .. nie chcę dostać jedynki .. ani niczego gorszego , a mam ostrą nauczycielke języka polskiego .Chłopak potrafił rozwiązywać konflikty, które pozornie nie miały wyjścia..

Sądzę, że Adaś Cisowski jest postacią godną naśladowania.

Ma opinię najbystrzejszego chłopca w całej szkole, a zagadki, które rozwiązał, rozsławiły jego imię wśród uczniów.Zadanie: mam na jutro napisać ocenę postaci adama cisowskiego z powieści k makuszyńskiego quot szatan z siódmej klasy quot ta praca ma być na 1 str wPrzydatność 75% Charakterystyka Adasia Cisowskiego Adam Cisowski jest głównym bohaterem książki pt. "Szatan z siódmej klasy".. Język polski.Cisowski ma siedemnaście lat, jest nieforemnym chłopcem, nieco pękatym, z rozwichrzoną czupryną, o sprężystej i silnej budowie ciała.. Adam był nazywany "szatanem", ponieważ charakteryzowała go niesamowita przebiegłość oraz spryt.Napisz opis wyglądu zewnętrznego Adama Cisowskiego z lektury pt. "Szatan z siódmej klasy" Opis musi zawierać : 1.. Szatan z VII klasy?. Ocena postaciZadanie: charakterystyka adama cisowskiego Rozwiązanie:adam cisowski to główny bohater powieści kornela makuszyńskiego pt szatan z siódmej klasy adam miał 17 lat i chodził do gimnazjum przeznaczonego tylko dla chłopców profesor gąsowski nazywał adama szatanem ojciec chłopca był znanym lekarzem, zaś matka zajmowała się domem i rodzeństwem adasia adam był nieforemnym, nieco .Adaś Cisowski to postać występująca w lekturze pod tytułem - "Szatan z siódmej klasy".. Adam był wysoki.Charakterystyka Adama Cisowskiego ( Szatan z siódmej klasy ) napiszcie mi : 1..

poleca 79 % 2337 głosówAdam Cisowski jest bardzo optymistyczną postacią.

85% Adam Cisowski - charakterystyka postaci.Zobacz 5 odpowiedzi na pytanie: Napisz ocene postaci ADAMA CISOWSKIEGO.. Uczęszcza do siódmej klasy gimnazjum.. Adam Cisowski jest głownym bohaterem ksiązki Kornela Makuszyńskiego pt.Szatan z siódmej klasy.. Według mnie, Adam Cisowski jest jedną z najbardziej optymistycznych postaci, jakie występują w lekturach dla młodzieży.. Biznes i Finanse (34960) Biznes i Finanse (34960) Wszystkie (34960) Banki (7632) Bankowość Elektroniczna (91) E-biznes (3891) Ekonomia (1858) Fundusze UE (617) .Zadanie: charakterystyka i ocena postaci adama cisowskiego z Rozwiązanie: adaś troskliwy, uczciwy, sumienny, przebiegły, bujna wyobraźnia, umiał łączyć ze sobąPrzydatność 75% Adam Cisowski - charakterystyka postaci.. Chodzi do siódmej klasy.jego matka zajmuje się domem i rodziną,ojciec natomiast pracuje jako lekarz.Ma dwie siostry i dwóch braci.. poleca 84 %79% Adam Cisowski charakterystyka Szatana z siódmej klasy; 83% Adam Cisowski - charakterystyka postaci; 79% "Szatan z siódmej klasy" Adam Cisowski - charakterystyka postaci: wygląd zewnętrzny, charakter, usposobienie, relacja z ludźmi, uzdolnienia, zainteresowania i poglądy, ocena postaci.. Zawsze radosny, uśmiechnięty i pełen sympatii dla innych byłby wspaniałym towarzyszem w szkolnej ławce i poza nią.Głównym bohaterem powieści Kornela Makuszyńskiego pt.''Szatan z siódmej klasy'' jest Adam Cisowski.. Wyróznia się on wielką odwagą i nieprawdopodobną bystrością.. Był uczniem siódmej klasy w męskim gimnazjum w Warszawie.. Cechy charakteru 4.. Uważam, że jest on jednym z najsympatyczniejszych postaci literackich.. Uważam, że postać Cisowskiego nie jest postacią realną, ani nawet prawdopodobna.. Zamieszkuje jedno z większych miast (nie jest napisane jakie).. Wstęp - przedstawienie postaci (imie, nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania, zawód, tytuł i autor książki z której "pochodzi" bohater)Uczniowie z siódmej klasy już dawno zauważyli, że profesor był zafascynowany postacią Napoleona Bonapartego, dlatego też przy każdej odpowiedzi próbowali zejść na jego temat, przez co profesor rozpromieniał się co najprawdopodobniej nie pozostawało bez wpływu na ocenę.. "Szatan z siódmej klasy" Adam Cisowski - charakterystyka postaci: wygląd zewnętrzny, charakter, usposobienie, relacja z ludźmi, uzdolnienia, zainteresowania i poglądy, ocena postaci.. Adaś to chłopak o pękatej i nieforemnej sylwetce.Szatan z siódmej klasy Adam Cisowski - charakterystyka postaci: wygląd zewnętrzny, charakter, usposobienie, relacja z ludźmi, uzdolnienia, zainteresowania i poglądy, ocena postaci.. Data sprawdzianu.. Nr sprawdzianu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt