Charakterystyka postaci z lektury felix net i nika

Pobierz

Pomógł wejść Netowi.. Nika jest odważną i inteligentną dziewczyną.Nosi wymięty, czarny płaszcz.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Jest dyslektykiem i dysgrafikiem.Nauczyciele i pracownicy szkoły - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Postawa odpowiedzialna - Podział wyrazów na sylaby (wersja bc) // // odp.. "Jego ciemnoblond fryzura wyglądała, jakby czesał się, odpalając we włosach petardę".. Na szczycie jakiego budynku Felix, Net i Nika stali po wygranej walce z Mortenem?. Chłopiec doskonale zna się na nowoczesnych technologiach.. Uczęszcza do Gimnazjum nr 13 im.. Urodziła się w lipcu lub sierpniu 1992 w Warszawie.. Jest ona szczupłą i bardzo ładną dziewczyną o rudych lokach i zielonych oczach.. Robi to, by zachować samodzielność i nie musieć zamieszkać w domu dziecka.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. 2016-05-09 10:01:54 Co uwarzasz o książce Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ?. Bardzo szybko zaprzyjaźnił się z nowymi uczniami, a szczególną paczkę stworzył z Netem i Niką.Nika Mickiewicz - trzynastoletnia koleżanka Felixa i Nika, chodzi z chłopakami do tej samej klasy.. Ubierał się często w niebieskie jeansy i sweter.. Jakie problemy natury psychicznej miał Net według dra Jamnika?. Śmieszne teksty są jego znakiem rozpoznawczym.Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów serii książek "Felix, Net i Nika"..

... mam test z lektury za 15 minut i sobiee powtarzaanm .

Mówią na niego "chudzielec".. Jedna powieść wiele gatunków 2 Temat 2. profile internetowe bohaterów 7 Temat 3.. Dział informatyki - Kolejność zdarzeń // odp.1 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała Katarzyna Bandulet Spis treści Temat 1.. Jego wielką pasją jest informatyka, to .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - czy warto przeczytać tą książkę?. Zawsze chodzi w rozczochranych brązowych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u okolicznych dziewczyn.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to lektura sugerowana dla klas 4-6.. Net korzysta z pomocy Manfreda przy wielu okazjach.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - problematyka.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.. Wręczył przyjaciołom swoją wizytówkę, której treść zmieniała się nie tylko wtedy, gdy chciał coś przekazać, ale i wtedy, kiedy ulica Senna pojawiała się i znikała.. Odpowiedz.. Miał włosy ciemnoblond.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziNet Bielecki - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Przez większą część serii uczęszcza razem ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi - Felixem i Netem do drugiej klasy gimnazjum..

Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.

Co Nika dostała pod choinkę?. Rodzice Niki nie żyją, ale udaje, że mieszka z ojcem.. Rozwiąż test!Dlaczego ojciec Felix'a stworzył aparat do gaszenia zapałek?. Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.. Żyje bardzo skromnie, przez cały rok nosi te same buty.. Net podsadził go, a Felix złapał się krawędzi i wsunął się do środka.. Wysoki, chudy chłopiec o błękitnych oczach.. Gdy Felix, Net i Nika wykonali swoją misję w Pałacu Snów, nie chciał ich wypuścić.Net Bielecki - uczeń I klasy gimnazjum w Warszawie, przyjaciel Felixa i Niki.. Felix jest chłopcem szczupłym, o jasnych włosach i piwnych oczach.. Nika jest ładną dziewczyną o oryginalnej urodzie.. Charakterystyka zewnętrzna.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie i przyjaźni się z Felixem Polonem i Netem Bieleckim, razem z którymi ciągle pakuje .Net Bielecki to jeden z głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. 2009-05-31 13:23:27Felix net nika; OPISZ JEDNĄ Z PRZYGÓD FELIX ,NET I NIKA; Opisz rozwiazanie jednej zagadki Felixa, Neta, Niki z lektury..

... Jakim połączeniem celebryty i postaci z Harry'e... Masz miejską czy wiejską osobowość?

Lubi żarty i ironie.. Czy rozpoznasz księżniczki Disneya jako skiny z.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Charakterystyka wewnętrzna.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.. Jak miał na nazwisko właściciel odlotowego poloneza, sąsiad Felix'a?Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Nowoczesny świat tradycyjnych wartości w powieści Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4.Test z części 1-2, czyli .. 2012-10-01 15:47:03 Czytacie książki FELIX , NET I NIKA ?. - magister inżynier Juliusz Stokrotka - dyrektor gimnazjum; niski, pulchny, łysiejący mężczyzna o donośnym głosie; troszczy się o dobre imię szkoły, - Jolanta Chaber - polonistka, wychowawczyni klasy pierwszej "a"; młoda kobieta o długich jasnych .Charakterystyka zewnętrzna Net to wysoki i chudy jak tyczka chłopiec.. Ostrożnie wyjął kratkę i postawił pod ścianą..

Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość lektury - Quiz // odp.

Autorem książki jest Rafał Kosik.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Ojciec Neta jest informatykiem.. Znaleźli się wewnątrz sporej blaszanej rury o przekroju kwadratu.Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek (2008) Felix westchnął i przełączył na telewizję.. Net jest wysoki, chudy, ma gęste ciemnoblond włosy.. Test składa się z 12 pytań.. Ma dysleksję i dysgrafię oraz liczne fobie, takie jak klaustrofobia, akrofobia czy nyktofobia.. 2019-11-10 09:56:29 .Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie .. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Felix wyciągnął z kieszeni elektryczny śrubokręt i w kilka sekund odkręcił cztery śruby.. Prawdziwa sztuka to być tchórzem i zrobić coś bohaterskiego.. Jego pasją jest informatyka.. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.Net Bielecki - jeden z trójki głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie , uczęszcza do Gimnazjum im.. Na rozpoczęcie roku szkolnego ubrany był w luźne bojówki, z łańcuszkiem zwisającym przy pasku, w wytartej brązowej bluzie z kapturem.. pytanie 1 z 20cytaty z książki "Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" katalog cytatów [+ dodaj cytat] To nie sztuka zdobyć się na bohaterstwo, gdy się jest odważnym.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".. Ma czternaście lat.. Felix Net i Nika oraz Gang; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Witam Czy jest może jakieś wypracowanie na temat ksiazki Felix Net i Nika ( oprocz stracenia )?1) Nika to a) rudowłosa dziewczynka w sandałach b) rudowłosa dziewczynka w martensach c) jasnowłosa dziewczynka w martensach d) siostra Felixa 2) Bohaterowie lektury uczyli się w: a) Gimnazjum prof. Stefana Kuszmińskiego b) Gimnazjum prof. Stefana Kamińskiego c) Liceum prof. Stefana Kuszmińskiego d) Liceum prof. Stefana Kamińskiego 3) Caban był: a) wielkim, czarnym, kudłatym psem .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi" .. Czytałam 8 części z serii Felix, Net i Nika.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Nosił jaskrawożółte okulary.Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Niewysoka, ma kręcone, rude włosy, zielone oczy i piegi.. Najchętniej ubiera się w krótkie spódniczki i jeansowe .Felix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt