Popatrz na obrazek i zapisz odpowiednio wyrazy z ćwiczenia 4

Pobierz

Ex 3 - Posłuchaj nagrania.. Popatrz na obrazki, mamy nowe słówka.. Uzupełnij zadania w zeszycie ćwiczeń: Strona 50: - zad.. Pod nim znajdują się nazwy różnych elementów krajobrazu widocznego na obrazku.. Zadanie 2.. Jeśli nie, popraw błąd.1.. Popatrz na obrazki, podpisz je, odsłuchaj i powtarzaj kolejne z nich CD 5.4 5.04.mp3.. angielski cwiczenia 2 str 10, 5 klasa Odpowiedź Guest Steps in English 2, ćwiczenia, zadanie 1, strona 20 .W zadaniu 3 wytnij rogi tajemniczego obrazka z ćwiczenia z rozdziału 4 i wklej na stronie 83.. Zapisz go w okienkach.. Uzupełnij zdania. "". Zmień w wyrazach pierwszą literę na h lub H. Zapisz nowe wyrazy.. Są to podobne pytania do tych z podręcznika.. Aby było Ci łatwiej, podpowiem co oznaczają następujące wyrazy : Cinema - kino Funfair - wesołe .. jedziemy do kina na odpowiedniĄ godzinĘ.. Ex 7 - Przeczytaj wyrazy z ramki i zapisz je w odpowiednie miejsce, zgodnie z numerkami na obrazku.. 4 w podręczniku.. Ćwiczenie 4 "" Odczytaj litery zapisane czerwonym kolorem, a następnie odszukaj je na .Wykonaj ćwiczenie 3/81, jeżeli nie masz koperty przygotuj kartkę wielkości połowy kartki z zeszytu i poćwicz na niej adresowanie.. Zeszyt ćwiczeń p.84.. Zapisz i zapamiętaj: I must leave .Otwórz podręcznik na stronie 58. .. Zapisz si ę Wypisz się .Popatrz na obrazki i uzupelnij zdania 2016-03-12 11:05:32 Uzupełnij dialog, używając wyrazów z ramki 2013-03-21 20:05:00 Uzupełnij zdania , używając a lub an ..

Zapisz te wyrazy i wklej odpowiednie obrazki.

4/53 w podręczniku.. Przeczytaj nazwy mebli z zadania 1 i zapisz te, które widzisz na obrazkach.. Zapisz do zeszytu wyrażenia z: do, go, play.. Uzupełnij zdania w ćwiczeniu 3.. At the park At Uzupełnij zdania o rodzinie Dixonów, używając at lub at the i wyrazów z ćwiczenia.Grammar 3 Znajdź wymienione niżej przedmioty na obrazku z ćwiczenia 1.. Popatrz na obrazki w zadaniu 6 i uzupełnij zdania.. 3 zdania opisujące obrazek.. 1 - popatrz na obrazki, podpisz je odpowiednimi wyrazami z ramki;Ex 4 - popatrz na obrazki i podaj na głos ich angielskie nazwy.. Tym razem musisz wstawić odpowiedni przysłówek: exercise 2 of degrees of ability.. Zapisz na kartce min.. Popatrz na wzór schematu z wpisanym wyrazem.. Włącz nagranie CD 3.3, słuchaj i powtarzaj.. Wykreślcie słowa dotyczące pogody oraz zapiszcie je przy odpowiednich obrazkach.Popatrz na obrazki .. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.. Lekcja 16.03.2020.. Połącz linią niebieskie litery tak, aby powstały prawidłowe podpisy.. napisz a , an lub some oraz odpowiedni rzeczownik .. Uporządkuj zdania w odpowiedniej kolejności.. Ex 8 .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. czy czerwone wyrazy są dobrze zapisane..

Popatrz na obrazek w zad.

Są to opisy postaci z obrazka.Ćwiczenia str. 55 Zadanie 1.. Rozpoznajemy i nazywamy rodzaje s klepów.. Ex 1 - Popatrz na obrazki, następnie uzupełnij zdania wyrażeniami z ramki.. Podkreśl ó, które wymienia się na a lub e. Utwórz wyrazy z sylab i zapisz je w kolejności od najkrótszego do najdłuższego.1) 2) Zadanie 5 - znajdź i zakreśl wyrazy a następnie podpisz obrazki (pamiętaj że te wyrazy były na poprzedniej lekcji - wystarczy tylko zerknąć do zeszytu); 2) 3) Zadanie 6 - popatrz na obrazki a następnie wybierz odpowiedni wyraz z ramki i uzupełnij zdania .. Z liter w ponumerowanych polach ułóż trzeci wyraz hasła.. Zeszyt ćwiczeń p. Znajdź inne wyrazy z h ukryte w podanych wyrazach.. 2013-09-26 14:56:11Angielski na maturze.. Przeczytaj wyrazy i połącz je z obrazkami ( wszystkie słowa macie już w zeszycie wiec nie powinniście mieć problemu ) Zad 2.. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.Testing spot W zadaniach 1-4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą (A, B albo C), zgodną z treścią ilustracji.. Wszystkie ćwiczenia sprawdzimy na kamerce we wtorek.Popatrz na obrazek i napisz, na jakich instrumentach grają dzieci w szkolnej orkiestrze..

Następnie numer zabawki z ćwiczenia 3.

Spróbuj opowiedzieć, co się na nim znajduje, pamiętając o powyższych zasadach.. Dopasuj wyrazy z ramki do podanych niżej schematów.. Wykonaj ćwiczenie 4/81 - najpierw przeczytaj uważnie wyrazy z ramki, a następnie wpisz je we właściwe miejsca; Wykonaj ćwiczenie 5/79, zapytaj dorosłego, jak należy rozumieć to zdanie.. Postępuj tak, jak w poleceniu.. Na ulicy Weneckiej, przed kamienicą numer siedem, zatrzymał się czarny mercedes M‑Klasse.. Ułóż sylaby w odpowiedniej kolejności, tak by powstały wyrazy.. Przepisać do zeszytu słowa i zwroty z ramek w ćwiczeniach: 4/72, 7/73, 9/73, a następnie dopisać polskie znaczenia, korzystając ze słowniczka na stronie 81.4 Fantastic Film Families Fantastic Film Families Places Wpisz w luki brakujące litery.. 5 str. 81 podręcznika ułóż zdania twierdzące (przy imionach i nazwach czynności zobaczysz plusy) oraz przeczące (przy imionach i czynnościach zobaczysz minusy).3.. Przeczytaj wyrazy zapisane pośrodku.. Podziel je na sylaby. "". Zapisz te wyrazy obok właściwych cyfr.. j e l e ń dłoń • budyń • bańki ń k]o€´] [s4ł]o€´] b a/ń|k]a] k]a/m?i_e/ń] koń słońce cieńKl VIa Proszę sprawdzić się z powtórką z działu 4.. Popatrz na obrazek w zad.. Naklej brakujące obrazki.. 1 w domu sprawdzamy repertuar w internecie.. szukamy sali..

Dopasuj i wpisz wyrazy z ramki do krzyżówki.

Zapisz je.. siadamy i czekamy14 P cz. 4 s. 10-11 ń 1. p a r k b b c h w k s o o h m Wpisz wyrazy z ćwiczenia we właściwe kolumny tabeli.. ZAPAMIĘTAJ!Wyrazy z h, których pisownię trzeba zapamiętać 4.. Popatrz na obrazek i powiedz co znajduje się na plaży w idealnym mieście, następnie uzupełnij tekst wyrazami z ramki.. Piszemy ó, gdy wymienia się na o, a lub e.. 2010-04-12 15:39:21; Angielski .. Popatrz na obrazki i uzupelnij zdania 2016-03-12 11:05:32; Uzupełnij tekst słowami z ramki 2012-11-20 22:18:34; Załóż nowy klub Najnowsze bez odpowiedzi.. Spróbuj zaplanować miasto koszmarów.. sausage- kiełbaska.. ustal kolejnoŚĆ wykonywanych czynnoŚci wpisujĄc odpowiedni numer przy obrazku.. Dla utrwalenia nazw sportów możesz zagrać w grę:1 chcesz iŚĆ do kina z rodzicami.. odnajdujemy rzĄd i miejsca, ktÓre widniejĄ na biletach.. Zrób ćwiczenie 5 ( podręcznik strona 109).. Połącz obrazki z pasującymi do nich wyrazami. "". Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Uzupelnij tekst poniższymi wyrazami.. Zwróć uwagę, że niektóre z tych elementów występują w liczbie pojedynczej ( jedna rzecz), a niektóre w liczbie mnogiej (kilka rzeczy).. Otwórz podręcznik na stronie 52 i popatrz na obrazki w zadaniu 2.zad 4.. Zapisz je w zeszycie.. Czas na kolejne ćwiczenie on line.. Spróbuj dopasowac nowe słówka 1-4 do odpowiedniej kategorii a-d.. Otwórzcie ćwiczenia na stronie 10.. Popatrz na obrazek.Odczytaj wyraz zapisany na rączce tego koszyka i zapisz go w okienkach.. W ćwiczeniach wykonaj zadanie 1 i 2 na stronie 55.. Słownictwo dotyczące wakacji i podróżowania.. kupujemy bilety.. Teraz coś co lubicie czyli wykreślanka.. Proszę przeczytać temat z podręcznika: Rzeczpospolita pod rządami Wettinów str.152-156 ( pomocne może być skorzystanie z epordecznik: Czasy saskie Rzeczpospolita Wettinów) oraz wykonać ćwiczenia w zeszycie ćwiczeń 1,2,3,4,5,6 (7 dla chętnych) str.78-804 Wyrazy z ó wymiennym na o, a, e 1. zad 5 Na podstawie informacji z tabelki z zad..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt