Charakterystyka felixa polona gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Jest zbyt uczciwy, żeby kłamać.. Wzorem MacGyvera potrafi z zapałek i ketchupu zrobić helikopter.. Może z wyjątkiem ubrania - dziś z okazji rozpoczęcia roku szkolnego miał na sobie elegancki ciemny garnitur i białą koszulę.. Szczupły, jasnowłosy trzynastolatek o piwnych oczach.. Galeria nauczycieli.Felix Polon był szczupłym jasnowłosym trzynastolatkiem o piwnych oczach.. Według mnie Feliksa mogę uznać jako postać pozytywną, ponieważ pomimo cech takich jak ukrywanie przed przyjaciółmi tego, że chodzi z Laurą, on nadal pozostaje mądrym, inteligentnym chłopakiem.. Samochód mamy zniknął za zakrętem.. Charakterystyka wewnętrzna Bardzo szybko zaprzyjaźnił się z nowymi uczniami, a szczególną paczkę stworzył z Netem i Niką.. Ubierał się często w niebieskie jeansy i sweter.Bardzo szybko zaprzyjaźnił się z nowymi uczniami, a szczególną paczkę stworzył z Netem i Niką.. Zna się na wszelkiego rodzaju mechanizmach.. Chłopak jest szczupłym blondynem o piwnych oczach.. Felix Polon - jeden z trójki głównych bohaterów, gimnazjalista i uczeń klasy I ,,a".. Gang Niewidzialnych Ludzi napada na bank.. Ojciec Neta jest informatykiem.. Rysunek na podstawie wybranego opisu.. Mówią na niego "chudzielec".. Wraz z rodzicami (matka pracuje w dużej firmie, ojciec jest wynalazcą) mieszka w nowocześnie urządzonym mieszkaniu na przedmieściach stolicy..

Nosił jaskrawożółte okulary.Opis Felixa jest w pierwszej czesci felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi Felix odznacza się bystrością, inteligencją i odwagą.

Felix poznaje przyjaciół — Neta i Nikę.. Ubierał się często w niebieskie jeansy i sweter.. Mieszka wraz z rodziną przy ulicy Serdecznej.Felix to chłopiec mądry, uczynny, inteligentny z ambicjami, zawsze spokojny i opanowany, trzeźwo myślący, kompletnie nie umiejący podchodzić do dziewczyn, lecz mimo to ma u nich powodzenie.. Charakteryzują go szeroka wiedza ogólna i pomysłowość.Źródło: Felix, Net i Nika oraz Pałac snów (2006) Nie jesteśmy stworzeni do życia w samotności.Felix net nika; potrzebuje charakterystyki Felixa z ksiazki FELIX NET I NIKA; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz GangGang Niewidzialnych Ludzi, Pałac Snów, Orbitalny Spisek (udział .Charakterystyka zewnętrzna.. Ojciec chłopca jest wynalazcą.. Opis sytuacji.. Jest zbyt uczciwy, żeby kłamać.Felix Polon to bohater książki Rafała Kosika ''Felix, Net i Nika''.. Felix jest chłopcem szczupłym, o jasnych włosach i piwnych oczach.. Przyjaciele odkrywają kryjówkę Rubena i Marcela.. Jeden z jego komputerów, Manfred, widzi, słyszy i rozmawia z ludźmi.. Bohater mieszka na ulicy Serdecznej w Warszawie, jest gimnazjalistą.. Felix odwrócił się i spojrzał na swoją nową szkołę.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Rafał Kosik Info: data wydania: 6 grudnia 2004 stron: 376 Opis: Felix, syn wynalazcy, ma talent do konstruowania robotów..

To on namawia przyjaciół, by dać nauczkę chłopakom, którzy zaczepiają oraz okradają ...Felix Polon - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.

Wraz ze swoimi przyjaciółmi uczęszcza do Gimnazjum im.. Pasjonuje się konstruowaniem różnorakich robotów mechanicznych i elektrycznych.. Wyglądał całkiem przeciętnie.. Syn dzieli jego pasję, doskonale zna urządzenia taty oraz potrafi z nich zrobić własny użytek.. Felix to szczupły blondyn ma on piwne oczy, okrągła twarz.1.. Policyjna notatka na temat Gangu Niewidzialnych Ludzi.. Jest synem ekonomistki i wynalazcy.. Zawsze ciekawy świata, gdy widzi mechanizm, zawsze musi poznać jego budowę i działanie.Podobnie jak jego ojciec, ma zamiłowanie do majsterkowania i tworzenia różnych urządzeń i robotów.. Nastolatki organizują bazę na szkolnym strychu.. Net korzysta z pomocy Manfreda przy wielu okazjach.W drugiej części postanowił sobie podnieść oceny, a także Aurelii, która mu się podoba.Charakterystyka Felixa Polona Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. .Streszczenie pierwszego rozdziału.. Ma rodziców, którzy są zapracowani.. Mieszka w domu z ogrodem.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Wspólnie z Netem i Niką tworzy superpaczkę, z którą przeżył różne przygody.. Na rozpoczęcie roku szkolnego ubrany był w luźne bojówki, z łańcuszkiem zwisającym przy pasku, w wytartej brązowej bluzie z kapturem..

Często w soboty zapraszał ich na seanse filmowe, podczas których zajadali przysmaki babci Lusi.Jednym z bohaterów książki " Felix Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi" jest Felix Polon - 13 latek chodzący go 1a gimnazjum w Warszawie.

Miał włosy ciemnoblond.. Przemówienie dyrektora Stokrotki.. Sam także konstruuje wynalazki.. Felix to chłopiec mądry, uczynny, inteligentny z ambicjami, zawsze spokojny i opanowany, trzeźwo myślący, kompletnie nie umiejący podchodzić do dziewczyn, lecz mimo to ma u nich powodzenie.. Chłopiec doskonale zna się na nowoczesnych technologiach.. Kierowca Gangu Niewidzialnych Ludzi zostaje schwytany.. Jest niższy od Neta o pół głowy.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Fantastyczna i przezabawna opowieść o polskich trzynastolatkach, nie tylko dla trzynastolatków!Po lewej stronie znajdują się opisy postaci "Nika", bohatera książki "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Net jest wysoki, chudy, ma gęste ciemnoblond włosy.. Charakterystyka zewnętrzna Felix jest chłopcem szczupłym, o jasnych włosach i piwnych oczach.. Net wie o komputerach więcej od wielu zawodowych informatyków.Charakterystyka zewnętrzna Net to wysoki i chudy jak tyczka chłopiec.. Felix zostaje okradziony przez Rubena i Marcela..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt