Opisz dyscypline sportu po angielsku

Pobierz

Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń.Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.. ; Polityka prywatności; O Wikipedii; Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialnośćProsze bardzo możecie mi to napisac po niemiecku bardzo prosze.. Moją lubioną dyscypliną sportu jest koszykówka.Trenuje w sali sportowej.. Sport trenuje ponieważ lubię się ruszać odgrywa on dużą role w moim życiu.Przykłady użycia - "dyscyplina" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. subtype of a sport, an event within a sport.Opisz wybraną dyscypline sportu w języku angielskim - około 15-20 zdań -> max.. Polish w imieniu grupy PPE - Najważniejszym aspektem tej polityki jest dyscyplina .. Użyj czasowników modalnych - must , have to ma być napisane :-co to za sport-ile graczy może grać-jakie są zasady-co jest potrzebne do tego sportu np.rakietaŻaden dzień sportu albo tydzień odbywa się w szkole.. The most important and best defender is the .napisz po angielsku krótkie hasło z przymiotnikiem wyższym.. Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 6 rozwiązań: autor: daniel35 15.4.2010 (18:13) Proszę o pilne napisanie wypracowania po angielsku na temat jedzenia które Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 4 rozwiązania: autor: agaracz9 26.4.2010 (17:56)Opowiadanie wydaje się dość trudną formą wypowiedzi pisemnej po angielsku, z racji tego że zazwyczaj nie bardzo wiemy o czym mamy napisać..

Dyscypliny sportu po angielsku.

Sporty angielski.. Ta ciekawa dyscyplina trafiła do zawodów Winter X-Games w roku 1997.. (części rowerowe po angielsku) Bike Parts Części rowerowe; axle: oś koła: bell: dzwonek: brake: hamulec: brake cable Po angielsku- przetłumaczone.. Baza 78 słówek i wyrażeń z kategorii `Dyscypliny sportowe`.. rodzaj uprawianego sportu, który jest określony przez przepisy i normy.. Jednak w rzeczywistości praktycznie nie ma znaczenia, o czym będzie nasze opowiadanie, dopóki będzie ono zgodne z kilkoma podstawowymi wymaganiami:Opis siebie po angielsku: podsumowanie.. Słownictwo, nagrania MP3 i testy onlineSporty po angielsku: wstęp.. Sport angielski.. Uprawianie sportu pomaga zredukować stres (to relieve stress), utrzymać wagę (to maintain weight) lub stracić na wadze (to lose weight), obniżyć poziom cholesterolu (to lower cholesterol levels .Angielski - dział sport.. (Kiedy uprawiam moj ulubiony sport slucham muzyki ) 4 My favourite place to ride a bike is our town park, because it's very.Zawodnik siedzi na łopacie i zjeżdża w dół po oblodzonej górce.. Sporty po angielsku.. Sport dyscypliny sportowe to wpis specjalnie dla wszystkich maniaków sportu.. dyscyplina sportu.. Wzywa do zapewnienia chłopcom i dziewczętom takich samych możliwości uprawiania tych dyscyplin sportowych, które ich interesują.Zadanie: jaką dyscyplinę sportu polecasz dlaczego opisać krótką historie tego sportu, zasady, sprzęt do tego potrzebny, miejsce, czas, punktacja krótkoOpisz po angielsku swój wymyślony sport extremalny (ale nie musi być extremalny ) np. w książce byl opisany tenbal - tennis i footbal..

Dyscypliny sportowe po angielsku.

Wypracowanie (rozprawka) po angielsku - Zalety uprawiania sportu.. Jakie są zalety (benefits) uprawiania sportów?. W przypadku uzyskania tej samej liczby punktów przez oba zespoły zarządzana jest pięciominutowa dogrywka.dyscyplina sportowa po angielsku .. (Lubie to bo moge jezdzic z moimi przyjaciolmi i rodziną) 3 When I do my favourite sport I listen to the music.. rzeczownik.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Do każdego słowa nagranie, zdjęcie i tłumaczenie.. Tłumaczenia w słowniku polsko - angielski.. Pomiędzy 1 i 2 kwartą oraz 3 i 4 przerwa w meczu wynosi 2 minuty.. Sporty w języku angielskim.. Trening mam dwa razy w tygodniu po dwie godziny.. Język angielski sport - słownictwo.← Kontynenty, państwa, narodowości po angielsku Kierunki po angielsku (Directions) → Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi Twój adres email nie zostanie opublikowany.mój ulubiony sport po angielsku (piłka nożna) 2010-11-01 15:38:25 Opisz swój ulubiony sport po angielsku 2013-11-07 17:16:50 OPISZCIE MI WASZ ULUBIONY SPORT PO ANGIELSKU .. 2011-02-26 18:16:49Tłumaczenie słowa 'dyscyplina sportowa' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Opisz swoją ulubioną dyscyplinę sportu (Piłka nożna) na stronę A51 My favourite sport is riding a bike..

Sporthockingdyscyplina sportu po angielsku .

Sporty po angielsku to bardzo ważne słownictwo, które powinniśmy opanować, W końcu, sport to zdrowie.. Sport w języku angielskim.. Tłumaczenia w słowniku polsko - angielski.. Tą stronę przegląda teraz 17 gości.. Niestety doszło do poważnego wypadku jednego z uczestników, co spowodowało, że pierwszy wyścig na łopatach na X-Games był zarówno ostatnim.. Po drugiej kwarcie następuje piętnastominutowa przerwa, po której ma miejsce zamiana połów boiska.. badminton - badminton, bieganie - running, boks - boxing,Opis ulubionego sportu Podobne tematy.. A potem możemy wspomnieć o naszej rodzinie, kim są nasi rodzice, czym się zajmują.Mecz trwa 4 kwarty po 10 minut.. Następnie, przechodzimy do opisania wyglądu zewnętrznego czyli naszego koloru włosów, oczu, wzrostu.. strona formatu A4.. Przetestuj się w naszych ćwiczeniach online.Ucz się słownictwa angielskiego online.. rzeczownik gramatyka .. Ale ze sportami, i muzyka doświadczenie liceum jest wciąż dostępne.. Dziś boisko zostanie znalezione gdzie raz szkoła była..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt