Właśnie wróciłeś z wakacyjnego obozu w anglii napisz do swojej nauczycielki angielskiego list

Pobierz

- wyjaśnij, dlaczego tyle się do niego nie odzywałeś.. Napisz list, w którym:Napisz e-mail po angielsku do kolegi/ koleżanki że wygrałem konkurs szkolny MAM TALENT 2011-12-12 13:52:31 Napisz e- mail do nowej koleżanki po angielsku .. Napisz list do swojej nauczycielki angielskiego , w którym: - wyjaśnisz dlaczego zdecydowałeś się na ten obóz; -wyrazisz swoja opinie na temat zakwaterowania na obozie; -opiszesz ciekawą przygodę, która ci się przydarzyła.Właśnie wróciłeś z wakacyjnego obozu w Anglii.. Napisz e mail do przyjaciółki z Anglii, w którym: - poinformujesz ją, że nie będziesz w stanie się spotkać i wyjaśnisz powód, - powiesz jej o swoich planach na najbliższy tydzień i je opiszesz, - zaproponujesz spotkanie w innym terminie,Opis wakacji po angielsku: Miami i Nowy Jork.. Napisz list do swojej nauczycielki angielskiego, w którym Poinformujesz, na jakim obozie byłeś i w jakim terminie, Wyrazisz swoją opinie na temat pobytu na obozie, Opiszesz ciekawa przygodę, która ci się przydarzyła podczas wyjazdu Od 50 do 120 słów Nie z tlumaczaE-mail po angielsku przykład 4 - e-mail do przyjaciółki / koleżanki.. Napisz do swojego kolegi lub koleżanki z innej szkoły e-mail , w którym - zaprosisz go / ją na ten festiwal, podając miejsce i datę imprezy - wyjaśnisz jaki jest cel tego festiwalu - opiszesz dwie planowane atrakcje festiwalu podpisz się jako XYZ ..

!Napisz pocztówkę z zagranicznego obozu do swojej nauczycielki angielskiego.

2012-11-25 17:03:04Opis wakacji po angielsku - wzór.. LIST (limit słów 120-150) Twój kolega z USA, przebywający właśnie w Polsce, napisał do ciebie list z propozycją wspólnego wyjazdu w okresie świąt Wielkanocnych.. Zaprzyjaźniła się z ks. Karolem Wojtyłą, który pomógł jej .1.. W liście nieformalnym piszemy do osoby znajomej, nic więc dziwnego w tym, że zwracamy się do niej/niego po imieniu.. Napisz list do swojej nauczycielki angielskiego, w którym Poinformujesz, na jakim obozie byłeś i w jakim terminie, Wyrazisz swoją opinie na temat pobytu na obozie, Opiszesz ciekawa przygodę, która ci się przydarzyła podczas wyjazdu Od 50 do 120 słów Nie z tlumacza Answer18.. Napisz list do swojej nauczycielki w ktorym wyjasnisz czemu zdecydowalas sie ns ten oboz wyrazisz swoja opinie na temat zakwaterowania na obozie opiszesz ciekawa przygode ktora ci sie orzydazyla podczas wyjazdu jak by ktos mogl prosze od razu przetlumaczyc daje naj prosze pomocy !.

Właśnie wróciłeś z wakacyjnego obozu w Anglii.

Napisz list do swojej nauczycielki angielskiego, w którym: -wyjaśnisz dlaczego zdecydowałaś się N ten obóz, -wyrazisz swoją opinię na temat zakwaterowania na obozie,-piszesz ciekawą przygodę, która Ci się przydarzyło podczas wyjazdu.wŁaŚnie wrÓciŁeŚ/aŚ z wakacyjnego obozu w anglii.. Wraz z kolegami i koleżankami ze szkoły organizujemy festiwal nauki i techniki.. Napisz do swojego kolegi lub swojej koleżanki z innej szkoły email, w którym: - opiszesz trasę wycieczki, - opiszesz najciekawsze miejsce, które zwiedziłeś, - wyraź swoją opinie o ludziach i zwyczajach, które poznałeś.właśnie wróciłeś z wycieczki szkolnej do Anglii.. Napisz list do swojej nauczycielki angielskiego , w którym: - wyjaśnisz dlaczego zdecydowałeś się na ten obóz; -wyrazisz swoja opinie na temat zakwaterowania na obozie; -opiszesz ciekawą przygodę, która ci się przydarzyła.. Napisz: - gdzie spędzasz wakacje, - czy podoba ci się miejsce, w którym odbywa się obóz, - jakie atrakcje się tam znajdują, - czy smakuje ci jedzenie na obozie.DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Zgłoś nadużycie.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Właśnie wróciłeś z wakacji.Napisz list do swojego angielskiego kolegi, w którym: * poinformujesz go, w jakim regionie spędziłeś wakacje i gdzie mieszkałeś * opiszesz szczególne atrakcje… poniżej..

Właśnie wróciłeś z wycieczki szkolnej do Anglii.

;) 2012-10-04 21:11:35 Napisz e- mail (po angielsku ) do koleżanki ze szkolenej wymiany w Angli.. Napisz list do swojej nauczycielki angielskiego , w którym: - wyjaśnisz dlaczego zdecydowałeś się na ten obóz; -wyrazisz swoja opinie na temat zakwaterowania na obozie; -opiszesz ciekawą przygodę, która ci się przydarzyła.Właśnie wróciłaś z wakacyjnego obozu w Anglii.. Rozwinięcie W tym akapicie następuje rozwinięcie tekstu, opowiadamy o tym, co chcieliśmy zamieścić w liście.. Zakończenie W ostatnim akapicie należy przesłać pozdrowienia itd.. napisz list do swojej nauczycielki angielskiego, w ktÓrym a) wyjaŚnisz dlaczego zdecydowaŁeŚ/aŚ siĘ na ten obÓz b)wyrazisz swojĄ opiniĘ na temat zakwaterowania na obozie c) opiszesz ciekawĄ przygodĘ, ktÓra przydaŻyŁa ci siĘ w czasie wyjazdu ( dŁugoŚĆ tekstu od 50 do 100 .. (od 50-100 słów) Właśnie wróciłeś z wakacyjnego obozu w Anglii.. długość e .W poniedziałek setne urodziny obchodzi Wanda Półtawska, przyjaciółka i jedna z najbliższych współpracownic Jana Pawła II.. np.: Jak wiesz, niedawno pojechałam na wycieczkę do Wieliczki.. Długość tekstu powinna wynosic od 50 do 100 słów.Właśnie wróciłeś z wakacyjnego obozu w Anglii.. Napisz list do swojej nauczycielki w którym wyjaśnisz: dlaczego zdecydowałaś się na ten obóz wyrazisz swoja opinie na temat zakwaterowania na obozie opowiesz ciekawa przygode ktora ci sie przydarzyla podczas Właśnie wróciłaś z wakacyjnego obozu.Autor: ~mania Dodano: 3.2.2013 (19:31) Właśnie wróciłeś z tygodniowej wycieczki szkolnej ..

- napisz co ci się w niej najbardziej podobało i dlaczego.

Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Właśnie wróciłaś z wakacyjnego obozu.. Napisz list do swojej nauczycielki angielskiego , w którym: - wyjaśnisz dlaczego zdecydowałeś się na ten obóz;-wyrazisz swoja opinie na temat zakwaterowania na obozie;-opiszesz ciekawą przygodę, która ci się przydarzyła.Własnie wróciłaś z wakacyjnego obozu w Anglii.Napisz list do swojej nauczycielki jezyka angielskiego poinformuj na jakim obozie byłas i w jakim terminie wyrazisz swoją opinie na temat pobytu na obozie opiszesz ciekawą przygodę która ci sie przydarzyła podczas wyjazdu(od 50-100 słów) Właśnie wróciłeś z wakacyjnego obozu w Anglii.. Poziom podstawowy.. Zadanie jest zamknięte.. Ta forma wypowiedzi nie należy do najłatwiejszych, gdyż składają się na nią elementy m.in. zaproszenia, opisu, wiadomości, recenzji, opowiadania oraz umiejętności wyrażania opinii.E-mail do kolegi / koleżanki po angielsku .. Ty jednak zaplanowałeś/Aś już spędzenie świąt z rodziną.. Email po angielsku: zwrot do adresata.. - opisz miejsce wycieczki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt